bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 4

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Parochiezaal, Torenvenstraat, 2560 KESSEL (NIJLEN)

Lentetocht

5-7-12-14-21-31 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE HARMONIESTAPPERS (1101)

Miloheem, Milostraat 13, 2400 MOL

25e Smoutebollentocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

OC Rooierheide, Patersplein, 3590 DIEPENBEEK

Pengeltocht

6-12-16-20-30-43 km *** 08.00-15.00

 

    

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Groenstraat 38A, 3670 GRUITRODE (MEEUWEN-GRUITRODE)

48e Lentetochten

2-4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Parochiezaal Sint-Margriet, Pastorijstraat 1, 9403 NEIGEM (NINOVE)

Neigembostocht

7-14-21-28 km *** 08.00-15.00

          

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

OC Boudelocentrum, Kasteelstraat 23, 9190 STEKENE

31e Boudelotochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Sint-Jozefscollege, Bekaflaan 65, 3200 AARSCHOT

44e Mars der Zuiderkempen - Trofee Harten vijf

5-8-12-15-20-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

         

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

School Ter Bronnen, Tiendeschuurstraat 17, 1910 KAMPENHOUT

Jef Pijp Tochten

5-7-11-13-16-19-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT vzw (5100)

Zaal Midi (Sivi), Viaductstraat 2, 8820 TORHOUT

34e Verloren Kosttocht

4-10-14-20-26-35-42-50 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

SPORTRAAD LENDELEDE (5534)

Gemeentelijke Sporthal, Steuren Ambacht 2, 8860 LENDELEDE

7e 't Voals Plat

6-11-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DU HAUT-ESCAUT (HT 069)

Salle Paroissiale, Rue du Centre 56, 7640 PÉRONNES-LEZ-ANTOING (ANTOING)

28e Marche des Perce-Neiges - Challenge interclubs ACHO

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES SPIROUX (LG 148)

Terrain de Football, Henri Moulin, 4980 TROIS-PONTS

37e Marche Internationale

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA 051)

Salle Communale, Place Saint Laurent, 5650 YVES-GOMEZÉE (WALCOURT)

Marche des Perce-Neige

5-10-15-25 km *** 06.30-15.00

             

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westlandtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

34e RWV-winterserie (6e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

5e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

GLORIA ATLETIEK

Cultureel centrum Baarle (achterzijde), Pastoor de Katerstraat 7, 5111 CM BAARLE-NASSAU (NB)

6e Enclavewandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV NOAD

Brasserie de Driesprong, Kruinweg 3, 6369 TZ SIMPELVELD (LI)

Poort van het Mergellandwandeltocht

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

5e tocht 38e Winterwandelserie

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV GORSSEL

Eetcafé-cafetaria de Hoek, Joppelaan 5, 7213 AA GORSSEL (GE)

Wvg Ooievaarstocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV TEMPO D.M.G.

Café-camping De Mölnhöfte, Nijhofweg 5, 7478 PX DIEPENHEIM (OV)

Winterwandeltocht Diepenheim

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

VARSSEVELDS MANNENKOOR

Kantine Sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 4, 7051 DE VARSSEVELD (GE)

Varsseveldse Wandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

18 km *** 08.00-11.00

13 km *** 08.00-12.00

8 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Startplaats nog onbekend (NH)

Propagandawandeltocht

15 km *** 13.00-14.00

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COUNTRY TRAMPS KEISPELT

Salle de Musique, Rue Pierre Dupong, L-8293 KEISPELT

FLMP IVV Wanderung

5-10 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Daussoulx

 

 

 

 

 

Adeps à Gosselies

 

 

 

 

 

Adeps à Hulsonniaux

  

 

 

 

 

Adeps à Leignon

 

 

 

 

 

Adeps à Mainvault

 

 

 

 

 

Adeps à Soignies

  

 

 

 

 

Adeps à Theux