bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 25

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Sporthal Gemeenteschool Beuk en Noot, Achterstraat, 2980 ZOERSEL

Antwerpen Wandelt - 35e Trappistentocht - 10 miles van Zoersel

6-10-12-16-20-24-30-42 km *** 07.00-15.00

 

              

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Parochiecentrum, Kloosterstraat 5, 3990 PEER

MS-wandeling

4-6-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VRIENDENKRING KORTIJS-GINGELOM (2108)

De Regent, Nielstraat 1, 3890 GINGELOM

Voorjaarstocht

4-7-8-11-13-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TOEKERS BUNSBEEK vzw (4051)

Glazuur, Dries 7A, 3380 GLABBEEK

Toekertjestocht

5-7-10-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Kantientje, Nachtegaallaan 10, 9340 LEDE

Euraudax Lede

25 km *** 10.00

  

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11, 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS

26e Donkerenhamtocht

6-12-18-24-35 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC 't Seultje, Seulestraat 47, 8950 NIEUWKERKE (HEUVELLAND)

Geuzentocht

5-11-15-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

De Schelpe, Eernegemweg 34, 8490 SNELLEGEM (JABBEKE)

29e Bibbertocht

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS VICHTE vzw (5361)

OC Groeninge, Groeningestraat 2, 8572 KASTER (ANZEGEM)

15e Aktiv-Wandeltochten

6-9-12-18-24-32 km *** 07.30-15.00

            

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG 183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (DALHEM)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX 030)

Salle du Terrain de Football, Rue du Bourzy, 6860 ASSENOIS (LÉGLISE)

37e Marche de jour

6-12-20 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Complexe Sportif de Sombreffe, Rue Château-Chinon, 5140 SOMBREFFE

Marche de jour

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Ruygeborg Hoeve, Noordenseweg 23K, 2421 XW NIEUWKOOP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2018

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

STRAND-2-DAAGSE (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Driebergen-Zeist, Oude Stationsweg 4, 3972 KA DRIEBERGEN-RIJSENBURG (UT)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

Hotel De Naaldhof, Docfalaan 22, 5342 LD OSS (NB)

Lustrumwandeltocht De Ossemaaskant

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

44e Winterserie

42 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV HERMODÉ

Huize Provedentia – toneelzaal, Albertlaan 19, 6029 PN STERKSEL (NB)

Winterserie Hermode

20 km *** 09.00-12.00

14 km *** 09.00-12.00

7 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WC HEUVELLAND

Harmoniezaal, Dorpsstraat 1, 6261 NH MHEER (LI)

Heuvellandtocht

22 km *** 08.00-12.00

13 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

R.K. VOETBALVERENIGING STRUCHTER BOYS

Sportcomplex Struchter Boys, Mauritiussingel 9, 6305 AZ SCHIN OP GEUL (LI)

Wintertocht

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

  

 

 

 

 

WSV DES-UGCHELEN

Sporthal Angerenstein, Angerenstein 17, 7339 BJ UGCHELEN (GE)

Zwientjestocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FÉD. LUXEMBOURGEOISE DE MARCHE POPULAIRE

Domaines Vinsmoselle - Caves de Grevenmacher, Rue des Caves 12, L-6718 GREVENMACHER

 FLMP IVV Wanderung

5-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Charneux 

  

 

 

 

 

Adeps à Corroy-le-Château

 

 

 

 

 

Adeps à Frasnes-lez-Anvaing

  

 

 

 

 

Adeps à Frasnes-lez-Buissenal 

 

 

 

 

 

Adeps à Havelange

 

 

 

 

 

Adeps à Morialmé

 

 

 

 

 

Adeps à Limal 

   

 

 

 

 

Adeps à Montigny-leTilleul 

 

 

 

 

Adeps à Vieuxville

 

 

 

 

 

Télévie Blegny

 

 

 

 

 

Harcy (F)

  

 

 

 

 

TSV 2000 Rothenburg (D)