bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 24

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Zaal Elckerlyc, Pastorijstraat 4, 3500 SINT-LAMBRECHTS-HERK (HASSELT)

Wintertocht

4-7-12-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

Parochiezaal Romershoven, Romershovenstraat 76, 3730 HOESELT

21e Rommelarentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal Ter Munken, Scheldestraat 39, 9220 MOERZEKE (HAMME)

Glazendorptocht - 45 jaar Wintertochten

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

COMITÉ 2000 (3414)

Sint-Jan Zulzeke, Zulzekestraat 43, 9690 ZULZEKE (KLUISBERGEN)

15e Sprotjestocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clubhouse MIVB/STIB, Tweedekkerstraat, 1130 HAREN (BRUSSEL)

Euraudax Haren-Haeren

25 km *** 10.00

     

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Sint-Jorisscholen, Fabiolalaan 2, 8930 MENEN

Kazemattentochten

7-12-18 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT

Krokussentocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Foyer des Haies, Rue des Haies 8, 6120 NALINNES (HAM-SUR-HEURE-NALINNES)

42e Marche du Bois du Cazier

4-6-12-20-24 km *** 06.30-15.00

           

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG 183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (DALHEM)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-14.30

           

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Complexe Sportif de Sombreffe, Rue Château-Chinon, 5140 SOMBREFFE

Marche de jour

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Kantine kv Sporting Delta, Gravensingel 118, 3319 ET DORDRECHT (ZH)

Zuurkooltocht

35 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Maarn, Tuindorpweg 57A, 3951 BE MAARN (UT)

Trainingswandeling Verbinding

15 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport & gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

6e Kees Wessels Wintertocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Basisschool De Griffioen, Schoolstraat 45, 4841 XC PRINSENBEEK (NB)

27e Snertwandeltocht

25 km *** 09.00-13.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WS78

ARV Achilles, Concordialaan 212, 4871 ZD ETTEN-LEUR (NB)

Bijloop en Turfvaarttocht

60 km *** 07.00

40 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

       

 

 

 

 

WSV DES-UGCHELEN

Sporthal Angerenstein, Angerenstein 17, 7339 BJ UGCHELEN (GE)

Zwientjestocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

A.W.K.

Camping de Holterberg, Reebokkenweg 8, 7451 HL HOLTEN (OV)

Holterbergwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT/FIETSVERENIGING DE BLAREN

Café restaurant de Duker Noordwolde, Dwarsvaartweg 2, 8391 ML NOORDWOLDE (FR)

Witte Wieven Avondwandeltocht

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

Gebouw Volièrevereniging, Noorderdwarsvaart 84d, 9201 KL DRACHTEN (FR)

Wandeltocht Het Goede Doel

25 km *** 08.30-09.30

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

   

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Partycentrum Rendering, Schoolstraat 8, 9541 CK VLAGTWEDDE (GR)

Mussel-Ruiten AA Wandeltocht

50 km *** 08.30-08.45

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Olat te Soerendonk (l)

 

 

 

 

 

TSV 2000 Rothenburg (D) :