bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 17

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Schutterslokaal Sint-Dionysius, Driepaalweg 23, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Wintertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Zaal Schuttersgilde Sint-Trudo, Priesterse Heidestraat 8, 3560 LINKHOUT (LUMMEN)

Wintertocht - Trofee Harten Vijf

4-6-9-13-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00

                

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN

Folderwandeling

5-10 km *** 12.00-14.00

  

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 BAASRODE (DENDERMONDE)

14e Winterwandeling in Vlassenbroek

5-8-12-16-20-26 km *** 08.00-15.00

          

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal Cultureel Centrum De Ster, Engelstraat 56, 8480 ICHTEGEM

Pannenkoekentocht

5-8-13-17-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

OC Vondel, Karel van Manderstraat 26, 8760 MEULEBEKE

Valentijnstocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Ecole Communale, Rue Edouard Anseele 36, 6040 JUMET (CHARLEROI)

40e Marche des Infatigables

4-6-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (HERVE)

44e Marche du Fort de Battice

4-6-10-20-30 km *** 06.30-15.00

     

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG 066)

Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (BLÉGNY)

Marche d'après-midi

4-6-12 km *** 12.00-17.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Salle Les Marronniers, Rue Félix Lefèvre, 6900 HARGIMONT (MARCHE-EN-FAMENNE)

23e Marche du Carnaval

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

            

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire, 5670 NISMES (VIROINVAL)

Marche des Crayas

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, C.F. Zeiler Boulevard 12, 1865 BB BERGEN AAN ZEE (NH)

Voorjaarswandeling de Zilte Zoenen

30 km *** 08.30-09.00

25 km *** 08.45-09.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.15-12.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Kijk-Hoek-duinentocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Brediushonk, Kievitstraat 40, 3443 BG WOERDEN (UT)

378e wandeltocht RS80 nr. 8

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

 

WSV PRINS BERNHARD

Wijkpaviljoen Patrimonium, Jeekelstraat 40a, 4142 AC LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3, 4416 BJ KRUININGEN (ZE)

Zeeuwse wintertocht Kruiningen

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

  

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Bratwursttocht

26 km *** 08.00

26 km *** 08.30

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING AMBULARE WIERDEN

Wierdense Tennisclub Beukersweide Wierden, 2e Lageveldsweg 3c, 7641 PC WIERDEN (OV)

Snertwandeltocht

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Molencate Park Kuierpad, Oranjekanaal NZ 10, 7853 TA WEZUPERBRUG (DR)

3e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

  

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE (OV)

Peperbuswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV TIGO

Zalencentrum de Burght, Godfried van Rhenenlaan 2, 8325 EX VOLLENHOVE (OV)

35e Winterkwartet Vollenhove

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

S+ Sportief te Surhuisterven (Nl)

 

 

 

 

 

Wanderfreunde KreuzbergHallerndorf (D)

 

 

 

 

 

IVV Ingolstadt (D)