bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Parochiezaal St.Jozef, Pastoor Lambrechtsstraat 1, 2310 RIJKEVORSEL

28e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Basisschool De Notelaar, Bergenstraat 2, 2110 WIJNEGEM

8e Winterduveltocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Tweedaagse Terriltocht

4-7-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

Parochiaal Centrum Paspoel, Cottalaan , 3700 TONGEREN

Partnerwalktocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Secundaire School Baken, Bellestraat 89, 9100 SINT-NIKLAAS

Pannenkoekentocht - 45 jaar Wandelclub De Lachende Klomp

6-10-15-21-30 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk, Luitenant Dobbelaerestraat 14C, 9930 ZOMERGEM

37e Valentijntjestocht - Viggaaltocht

5-8-11-15-18-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Ontmoetingscentrum, Schoolstraat 2, 9280 WIEZE (LEBBEKE)

28e Pee Klaktocht

6-12-17-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw (3294)

Patronage, Kapellestraat 9, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE)

19e Wintertocht

6-12-18 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Parochiezaal Elingen, Zwarte Molenstraat 25, 1671 ELINGEN (PEPINGEN)

11e Het Pajottenland op zijn mooist-tochten!

7-10-15-20-25-32-42-50 km *** 07.00-15.00

 

         

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

O.C. Marke, Hellestraat 6, 8510 MARKE (KORTRIJK)

28e Wintertocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Parochiezaal d'Oudekerke (Baliebrugge), Vrijgeweidestraat 4, 8020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)

Valentijntocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Calidris, Strandlaan 1, 8434 WESTENDE (MIDDELKERKE)

20e Strandjutterstocht

5-7-9-13-14-16-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10, 4890 THIMISTER-CLERMONT

46e Marche de la Berwinne

4-7-12-21 km *** 07.00-14.30

       

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Communale, Rue Hurlevent, 5060 VELAINE-SUR-SAMBRE (SAMBREVILLE)

26e Marche de la Chandeleur - Challenge des Galoches en Folie

3-6-12-21 km *** 06.30-15.00

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2017-2018

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

4e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

18 km *** 09.30

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Brasserie Thuishaven, Plein 3, 1354 LH ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Nobelhorst, dag 2

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Jeu de Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2018

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine s.v. Erasmus, to Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

20e SDS Wintertocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie (Carnaval)

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Vakantieoord de Bremstruik, Koskampweg 3, 7261 MZ RUURLO (GE)

Winter5maandse 4e tocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Kantine stadsreiniging Circulus Berkel BK, Aruba 16, 7332 BK APELDOORN (GE)

Winterwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBUERG DUDELANGE

Centre Sportif Lycée Nic Biever, Rue Reiteschkopp,  L-3476 DUDELANGE

 FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Grootlo

 

 

 

 

 

Adeps à Biesme

 

 

 

 

Adeps à Havelange

 

 

 

 

 

Adeps à Leers en Fosteau

 

 

 

 

 

Adeps à Mont-Gauthier

  

 

 

 

 

Adeps à Nivelles

  

 

 

 

 

Adeps à Saint-Hubert