bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 4

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Depot Deluxe, Nijverheidsstraat 27, 2620 HEMIKSEM

29e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

5-7-12-17-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

GC De Nestel, Buisstraat 19, 2890 SINT-AMANDS

2e Ibis-Winterserietocht

4-7-10-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

36e Mosseltochten

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Campus Mater Dei, Kloosterstraat, 3900 OVERPELT

Bokkenrijderstocht

4-6-9-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

De Mozaïek, Daaleindestraat, 3720 KORTESSEM

Poort van Haspengouw-tocht

4-6-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Parochiaal Dienstencentrum Klapdorp, Klapdorp 9A, 9170 SINT-PAUWELS (SINT-GILLIS-WAAS)

Lichtmiswandeltocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO-school Eine, Nestor de Tièrestraat 102, 9700 EINE (OUDENAARDE)

Prosper De Maeghtwandeling

7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

         

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal 't Jongensschool, Blerebergstraat 4, 3390 TIELT (TIELT-WINGE)

Wintertocht Hartje Hageland

4-6-12-16-21 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

RBS De Regenboog, Schooldreef 5, 8730 BEERNEM

Bloemendaletocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE)

Kruwerstocht

7-14-18-25 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

LES GADLIS DE PERRON D'OR (LG 122)

Centre Récréatif, Avenue de la Porallée, 4920 SOUGNÉ-REMOUCHAMPS (AYWAILLE)

Marche des Gadlis Péron d'Or - Marche du 40e anniversaire

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Salle La Schaltinoise, Rue du Stade, 5364 SCHALTIN (HAMOIS)

Marche d'hiver

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Bospaviljoen ’t Turfveld, Nattevlakweg 2, 1791 PB DEN BURG (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westduin Parkentocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

34e RWV-winterserie (5e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

4e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

De Schakel, Kerkstraat 104, 5126 GD GILZE (NB)

Snerttocht

20 km *** 09.30-13.00

12 km *** 09.30-13.00

7 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

Jacob Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Midwintertocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSSTAPPERS

Café Scheepers-Hansen, Bosstraat 10, 6015 AK NEERITTER (LI)

Grensstapperstocht

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS SCHINVELD

Feestzaal Meetpoint, Beekstraat 7, 6451 CA SCHINVELD (LI)

Grensdorpentocht

28 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

   

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

4e tocht 38e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Velp, Emmastraat 6, 6881 ST VELP (GE)

Bourgondisch Winters Wandelweekend

22 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV TEMPO D.M.G.

Herberg de Pot, Potdijk 9, 7475 SL MARKELO (OV)

Winterwandeltocht Markelo

15 km *** 10.00-12.30

10 km *** 10.00-12.30

5 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

STG. SCHUTRUPS EXLOO

Schutrups Schoenen Exloo, Zuiderhoofdstraat 13, 7875 BW EXLOO (DR)

20e Schutrupswandeldag

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

UELZECHT TRAMPS LËNTGEN

Festsall A Mouschelt, Rue de Fischbach, L-7432 GOSSELDANGE

FLMP IVV Wanderung 

6-12-16 km: 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Auderghem 

 

 

 

 

 

Adeps à Tubize

 

 

 

 

Adeps à Godarville

 

 

 

 

Adeps à Malonne 

 

 

 

 

RCN De Roggeberg Appelscha (Nl)

 

 

 

 

GTW Tegernseer-Höhenweg (D)

 

 

 

 

FFRP à Roeux (F)