bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 3

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA vzw (1058)

Zaal De Vrede, Lichtaartseweg 131, 2250 OLEN

11e Doffenwandeling

3-6-13-20-30-42 km *** 06.00-15.00

 

               

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Bos- en heidetocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Sint-Lievenskring, Sint-Lievensplein, 9550 SINT-LIEVENS-ESSE (HERZELE)

31e Sprokkeltocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

              

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Sock, Molenstraat 28, 9970 KAPRIJKE

Wintertocht

5-6-7-13-20-27 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Sporthal Dominiek Savio, Koolskampstraat 24, 8830 GITS (HOOGLEDE)

30e Blasiustocht

4-6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Salle Léo Lagrange, Place de la République 28, 59199 HERGNIES

Triptyque du Val de Verne (100 km) - Marche hivernale

5-10-20-30 km *** 08.00-14.00

            

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Les Tilleuls, Rue de Jemeppe, 4431 LONCIN (ANS)

33e Marche d'après-midi

4-7-13 km *** 12.00-17.00

      

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Salle La Bulle, Rue de la Croix Rouge, 5032 BOSSIÈRE (GEMBLOUX)

Marche de la Chandeleur

4-7-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

               

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westduin Parkentocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

CWSV PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4H, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

42e Prinses Marijke Winterseriewandelingen

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

  

 

 

 

 

A.L.S ZEELAND AFD. WANDELEN

Lindenhof, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA GOES (ZE)

8e A.L.S. Sponsortocht

20 km *** 10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

3e Winterseriewandeltochten 2017-2018

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Velp, Emmastraat 6, 6881 ST VELP (GE)

Bourgondisch Winters Wandelweekend

22 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

STG. SCHUTRUPS EXLOO

Schutrups Schoenen Exloo, Zuiderhoofdstraat 13, 7875 BW EXLOO (DR)

5e Schutrups/Jumper Dogwalk

10 km *** 09.00-17.00

5 km *** 09.00-17.00

 

 

 

 

DORPSHUIS DE MOUNESTIEN

Dorpshuis de Mounestien, Mounewei 1, 9063 JL MÛNEIN (FR)

10e Snertkuier

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

   

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Spa

 

 

 

 

 

Oberkleinlich (D)