bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 28

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiezaal Hulsen, Ossenberg 114, 2490 BALEN

Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

6-8-14-18-22 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Parochiezaal, Leo Kempenaersstraat 16, 2223 SCHRIEK (HEIST-OP-DEN-BERG)

27e Witlooftocht

7-14-21 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW - BRASSCHAAT vzw (1047)

Concordia (Harmonie), Bosduinstraat 5, 2990 WUUSTWEZEL

20e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-8-12-16-20-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC 't Kloester, Biesweg 18, 3620 LANAKEN

Wintertocht

4-8-12-21-30 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Parochiecentrum De Schans, Bivakstraat, 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Winterwandeling

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Emmaüsinstituut, Maria-Middelareslaan 5, 9880 AALTER

Loveldwandeling - Viggaaltocht

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Jeugdcentrum De Spiraal, Zakkaai 29, 9500 GERAARDSBERGEN

25e Manneken-Pistochten - Priortrofee

7-10-12-16-22-26-32 km *** 07.30-15.00

             

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE

Donkmeertocht - 1e tocht Donkmeertrofee 2018

4-7-10-12-18-25 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

DEN ENGEL LEUVEN vzw (4030)

Roosenberg, Maurits Noëstraat 13, 3050 OUD-HEVERLEE

Zoet Water-tocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Basisschool De Zonnebloem, Karel Baudewijnslaan 26, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Winterwandeling

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST

Zwintocht - De Kust Wandelt

6-10-15-21 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

O.C. De Craeye, Kraaiveldstraat 7, 8980 PASSENDALE (ZONNEBEKE)

Rondom Kaasdorp Passendale

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

          

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW 051)

Salle des Loisirs, Grand'Place, 1435 MONT-SAINT-GUIBERT

22e Marche d'hiver

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

MARCHEURS AMICALE CYCLO DE MANAIHANT (LG 170)

Salle Pierrot Maquinay, Manaihant 18, 4651 BATTICE (HERVE)

28e Marche de A.C.T. de Manaihant

6-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Chris Berger atletiekbaan AV '23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM (NH)

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

20 km *** 11.30

15 km *** 11.30

10 km *** 11.30

5 km *** 11.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Castricum, Stationsweg 4, 1901 AA CASTRICUM (NH)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

LE CHAMPION

Sporthal De Watertoren, Watertorenweg 36, 1931 BA EGMOND AAN ZEE (NH)

Egmond Wandel Marathon tegen reuma

21 km *** 08.00-10.30

11 km *** 08.00-10.30

      

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Ruygenborg Hoeve, Noordenseweg 23K, 2421 XW NIEUWKOOP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2018

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sporthal Rhoon, Stationsstraat 1a, 3161 GH RHOON (ZH)

11e Rhoonse Griendentocht

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

   

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

9e Wintertenentinteltocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Sportpark de Djump, Vloeieindsedreef 13, 5753 SM DEURNE (NB)

Winterwandeltocht

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

Kantine tennisvereniging Altec, Haartsestraat 150, 7121 WK AALTEN (GE)

13e Winterwandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FC TRICOLORE GASPERICH, SECTION DE MARCHE

Hall Omnisports, Rue G. Rossini 4, L-2451 LUXEMBOURG

 FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 07.30 – 14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Diepenbeek

 

 

 

 

 

Adeps à Amay

 

 

 

 

 

Adeps à Xhoris 

 

 

 

 

 

Adeps à Corroy-le-Grand 

 

 

 

 

 

Adeps à Froidchapelle

 

 

 

 

 

RSV Bavaria Lisberg (D)