bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Feestzaal Den Engel, Kerkstraat 17, 2290 VORSELAAR

Winterwandeling

6-9-12-15-19-23-27 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Basisschool Bisterveld, Nieuwstraat 26, 2560 KESSEL (NIJLEN)

Winterheidetocht

4-7-14-20-25 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

GCOC Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat 56, 3560 LUMMEN

Geeneindetocht

4-7-13-17-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Den Horst, Gelderhorsten z/n, 3920 LOMMEL

37e Edelweisstocht

4-9-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

School De Vlieger, Hofstade-Dorp 44, 9308 HOFSTADE (AALST)

Sint-Antoniustocht

6-11-15-21 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Parochiezaal Zomergem-Beke, Oude Staatsbaan 64, 9930 ZOMERGEM

Sint-Maurustocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

PC Neerlinter, Kasteelstraat 24, 3350 NEERLINTER (LINTER)

Wintertocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Zaal Bosuil, Bieststraat 233, 3191 HEVER (BOORTMEERBEEK)

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Ons Parochiehuis Peizegem, Nieuwbaan 67, 1785 MERCHTEM

33e Winterse Brabantse Kouters-tocht

6-9-12-15-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Stapsteen, KonInging Astridstraat 2, 8210 VELDEGEM (ZEDELGEM)

30e Wintertocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Brandweerkazerne, Heernisse 4, 8600 DIKSMUIDE

16e Brandweertocht

5-8-12-17-22-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (JUPRELLE)

44e Marche Internationale des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

MARSCHFREUNDE KELMIS (VGDS 010)

César Franck Athenäum, Parkstraße 32, 4720 KELMIS

46. Winterwanderung

4-8-12-20 km *** 08.00-14.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Bospaviljoen Het Turfveld, Nattevlakweg 2, 1791 PB DEN BURG (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Wateringseveldtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

24e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Hercules Partycentrum, Rijtseweg 1, 5087 BJ DIESSEN (NB)

51e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

      

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Winterserie

25 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Winterserie

20 km *** 08.00-11.00

12 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DOOR WANDELEN FIT

Kantine TSC 04, Bakenbosweg 6, 5932 AH TEGELEN (LI)

Winterwandeling

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

H.W.U.

Wandelhuis H.W.U., Twekkelerweg 249, 7553 LX HENGELO (OV)

Winterwandeling

18 km *** 09.00-11.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Hotel restaurant bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN (DR)

2e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERTRAMPS GARNICH

Vereinshaus, Rue des Sacrifiés 6 , L-8356 GARNICH

FLMP IVV Wanderung

 6-12 km *** 08.00 – 14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Waillet 

  

 

 

 

 

Adeps à Labliau

   

 

 

 

 

Adeps à Ave et Auffe 

 

 

 

 

 

Adeps à Neufmaison

 

 

 

 

 

Adeps à Erpent

 

 

 

 

 

Adeps à La Hestre

 

 

 

 

 

Adeps à Fromiée

  

 

 

 

 

Adeps à Ways 

 

 

 

 

 

Pasar te Turnhout