bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 20

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Jeugdheem, Molenstraat 32, 3930 HAMONT (HAMONT-ACHEL)

Wintergrenswandeling

6-10-13-17-20 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN

11e Winterwandeling

5-14-19-24 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

 CC De Halle, Rooseveltlaan 1A, 4571 HT AXEL

20e Zelden Rust Wintertocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Gildenzaal, Pastorijstraat, 3290 SCHAFFEN (DIEST)

Hugo Bonnyns-tocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE

Nieuwjaarstocht

5-6-9-14-17-23 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE

Moezeltocht

5-7-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche du Pourchau de Saint-Antoine

5-8-14 km *** 12.00-20.00

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (JUPRELLE)

44e Marche Internationale des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

Marche d'après-midi

3-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Ecole Fédération Wallonie Bruxelles, Rue Haute 60, 5190 SPY (JEMEPPE-SUR-SAMBRE)

Marche au temps des frissons - Challenge des Galoches en Folie

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

               

 

 

 

 

MARSCHFREUNDE KELMIS (VGDS 010)

César Franck Athenäum, Parkstraße 32, 4720 KELMIS

46. Winterwanderung

4-8-12-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Wateringseveldtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LIER

Sportcentrum Vreeloo, Veilingweg 16, 2678 LN DE LIER (ZH)

Midwinterwandeltocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 09.00-10.30

17 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.30-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Kantine vv Peursum, Sportplein 1, 3381 LL GIESSENBURG (ZH)

Koek en Zopietocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Wintertocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

Cultureel centrum De Halle, Rooseveltlaan 1a, 4571 HT AXEL (ZE)

20e Zelden Rust Wintertocht

21 km *** 08.00-13.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Thorhonk, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

15 winterwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

17 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

2e Winterseriewandeltochten 2017-2018

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WS78

Jan Massinkhal, Nieuwe Dukenburgseweg 5, 6534 AD NIJMEGEN (GE)

Hatertse Vennentocht

40 km *** 09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

   

 

 

 

 

STICHTING WANDELKRING WARNSVELD

Café D'n Olde Kriet, Dorpsstraat 25, 7234 SM WICHMOND (GE)

Wintertocht

20 km *** 10.00-11.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

Voetbalvereniging ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Kennedymars Winter

80 km *** 00.01

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Hotel restaurant bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN (DR)

2e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WIOS EPE

Verenigingsgebouw WIOS Epe, Lohuizerweg 18, 8162 EX EPE (GE)

26e Boerenkoolwandeltocht

15 km *** 09.30-11.00

10 km *** 09.30-11.30

5 km *** 09.30-11.30

 

 

 

 

WSV DE TROCHSETTERS

’t Trefpunt, locatie Talant, De Wissel 1, 9244 EW BEETSTERZWAAG (FR)

35e Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

  

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Volkswandertage Büchenbach (D)