bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SINT-MICHIELSTAPPERS BRECHT vzw (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT (ANTWERPEN)

Smoutebollentocht

4-7-11-14-18-22-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Domein Terbiest, Hasseltsesteenweg 103, 3800 SINT-TRUIDEN (LIMBURG)

Kerstsfeer In Sint-Truiden

7-10-13-20 km *** 08.00-14.30

    

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Groenstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Wintertocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

Kersttocht RWK

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Gemeenteschool Gibo, Margote 114, 9260 WICHELEN (OOST-VLAANDEREN)

20e Schooierstocht

6-10-13-16-21 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

DE BOLLEKENS vzw ROTSELAAR (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Spek met eieren-tocht

4-6-10-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Buurthuis De Pallieter, Smid Lambrechtstraat 102, 9406 OUTER (VLAAMS-BRABANT)

Eindejaarstocht

4-6-10-15-22 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

KTA1 HoTech Oostende, Leopold III-laan 3, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

10e Wandeltocht Oostende met Kerstlicht

6-12-18 km *** 10.00-19.00

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS FOURONNAIS (LG 017)

Salle Rimbievaux, Remersdael Village 20, 3791 REMERSDAEL (LIMBURG)

44e Marche des Fourons

6-13-21 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Foyer Communal, Place A. Lacroix, 5030 GEMBLOUX (NAMUR)

Marche des Spartiates

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING TOERCOMMISSIE SCHOONEBEEK

Jeu de boules Petanque Club Schoonebeek, De Kampen 20, 7761 CK SCHOONEBEEK (DR)

6e Midwinterhoornwandeltocht

10 km *** 16.30-17.30 uur

6 km *** 16.30-17.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Woodbrooke hotel, Woodbrookersweg 1, 7244 RB BARCHEM (GE)

Winter5maandse 2e tocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

6 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE (GE)

12e Veluwse Midwienterkuiertòch

15 km *** 12.00-12.45 uur

10 km *** 12.00-13.30 uur

5 km *** 12.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ECHT

Pergamijn ’t Thaal, Thaalpad 25, 6102 EH ECHT (LI)

Wintertocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

19 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

Camping De Zwarte Bergen, Zwarte Bergendreef 1, 5575 XP LUYKSGESTEL (NB)

De Kerstwandeling

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Zaal den Heuvel, Heuvel 2, 5731 AM MIERLO (NB)

51e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

   

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

44e Winterserie Mill

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.30 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Chris Berger atletiekbaan AV '23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM (NH)

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

20 km *** 11.30 uur

15 km *** 11.30 uur

10 km *** 11.30 uur

5 km *** 11.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

NS Station Hoorn Centraal, Stationsplein 1, 1621 HX HOORN (NH)

Kerstbrunch Midwinter Wandeling

6 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTIEF BEWEGEN NATUURLIJK TUBBERGEN

Café restaurant De Molenberg, Ootmarsumseweg 375, 7667 PB REUTUM (OV)

17e Midwinterhoornwandeling

15 km *** 10.30-13.00 uur

10 km *** 10.30-14.00 uur

6 km *** 10.30-14.00 uur

 

 

 

 

SPEELTUIN VERENIGING CROOSWIJK

Speeltuin Vereniging Crooswijk, Schuttersweg 74, 3034 RN ROTTERDAM (ZH)

Oliebollen wandeltocht in Crooswijk

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE 5X BERINGEN INTERNATIONAL asbl

Hall Irbicht, Rue Irbicht, L-7590 BERINGEN

6-11 km *** 08.00-14.00 h

15 km *** 08.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Femma Vorselaar

 

 

 

 

Adeps à Plancenoit

  

 

 

 

 

Adeps à Lens

 

 

 

 

 

Adeps à Plancenoit

 

 

 

 

 

Adeps à Chevetogne

 

 

 

 

Adeps à Dave

 

 

 

 

Bedevaartstocht Wittem (Nl) – Banneux

 

 

 

 

De Warmste Week van Koksijde naar Ieper

 

 

 

 

IVV Bockenau (D)

 

 

 

 

 

vv DKB te De Krim (Nl)