bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Thomas More Campus De Vest, Zandpoortvest 60 2800 Mechelen, 2800 MECHELEN (ANTWERPEN)

Gouden Carolus Christmaswandeling - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker

5-10 km *** 15.00-21.00

 

 

 

 

 

WSV RUST ROEST MAASEIK (2008)

Ontmoetingshuis Voorshoven, Tismansweg 4, 3680 NEEROETEREN (LIMBURG)

Wintertocht

5-8-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

Koninklijk Atheneum, Redingenstraat 90, 3000 LEUVEN (VLAAMS-BRABANT)

19e Leuven Eeuwenoud, springlevend

6-12 km *** 13.00-18.00

      

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Sint-Norbertuszaal, Blauberg 21, 2230 HERSELT (ANTWERPEN)

Wintertocht - Harten Vijf Trofee

6-12-20-25-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

         

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle omnisport, Rue des Déportés 76, 7332 SIRAULT (HAINAUT)

Euraudax Sirault

25 km *** 09.30

 

 

 

 

T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Moezelwijntocht

4-6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Athénée Fernand Blum, Avenue Ernest Renan 12, 1030 SCHAERBEEK (BRUXELLES)

Bruxelles, ma Belle - 25e randonnée pédestre au coeur de Bruxelles

12-16 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Ecole Communale du Château, Avenue Leray 33, 7500 TOURNAI (HAINAUT)

Jusqu'au Mont --- 20e Marche des Illuminations

10-20 km --- 7-12 km *** 12.00-15.00 --- 16.00-21.00

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA MAGNE SOUMAGNE (LG 181)

Salle Au Bienvenu, Rue du Centenaire 41, 4632 CÉREXHE-HEUSEUX (LIÈGE)

13e Marche d'après-midi

4-7-13 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR asbl CLUB DE MARCHE (NA 009)

Institut Henri Maus, Rue Courtenay 11, 5000 NAMUR (NAMUR)

18e Marche de Noël à Namur

4-7-14-22 km *** 12.00-17.00

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Voor startlocatie zie website  (FR)

FLAL-wandeltocht

35 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

          

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

1e Winterserie Wandeltocht 2017-2018

40 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

  

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPUS '69

Café De Beek, Fabrieksstraat 14, 4661 ES HALSTEREN (NB)

16e Olympus Kersttocht

25 km *** 09.00-10.30 uur

20 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Zomerstraat 10, 1109 AW AMSTERDAM (NH)

Gaaspermolen Kerstlichtjeswandeltocht

7.5 km *** 18.00-18.30 uur

4.5 km *** 18.00-18.30 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

SV Soccerboys, Götzenhainsingel 16a, 2665 KP BLEISWIJK (ZH)

375e wandeltocht RS80 nr. 5

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 

SPEELTUIN VERENIGING CROOSWIJK

Speeltuin Vereniging Crooswijk, Schuttersweg 74, 3034 RN ROTTERDAM (ZH)

Oliebollen wandeltocht in Crooswijk

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Bello Gallico Oud-Heverlee

 

 

 

 

 

Amiens Illuminée (F)