bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

De Bourgondische Brouwerij, Weeldestraat 86, 2381 WEELDE (ANTWERPEN)

Gemeentezaal Poppel, Dorp 30, 2382 POPPEL (ANTWERPEN)

12e Mieke Pap Route - 6e Marathon van 't Kempens Landgoed

7-12-15-18-22-25-30-34-42-50 km *** 06.30-15.00

 

     

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Parochiaal Centrum Sint-Jansheide, Nieuwstraat 126, 3511 KURINGEN (LIMBURG)

Langemantocht

4-7-12-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Ontmoetingscentrum Schoonbeek, Beterveld, 3740 BEVERST (LIMBURG)

Schoonbeeks groentocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LEOPOLD I-STAPPERS (2406)

Buurthuis Heppen, Heidestraat, 3971 HEPPEN (LIMBURG)

Winterwandeling

4-6-7-9-10 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Feestzaal De Korenbloem, Kerkplein, 9750 ZINGEM (OOST-VLAANDEREN)

36e Sint-Bavotocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal Sinaai. Dries 70. 9112 SINAAI (OOST-VLAANDEREN)

33e Kersttocht

6-11-17-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Zaal Demervallei, Langdorpsesteenweg, 3201 LANGDORP (VLAAMS-BRABANT)

38e Sinterklaastocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool Wolvertem, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

29e Winterwandeling

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Zaal De Kerkepanne, Strandlaan 128, 8670 KOKSIJDE (WEST-VLAANDEREN)

De Hoge Blekkertocht

6-10-18-22-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Sporthal De Strooien Hane, Albert van Caloenstraat 2, 8210 LOPPEM (WEST-VLAANDEREN)

Wintertocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Slijpe, Odiel Spruyttestraat 5, 8433 SLIJPE (WEST-VLAANDEREN)

20e Poldertocht

7-14-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT 023)

Serres Gotto, Allée Verte 23, 7100 SAINT-VAAST (HAINAUT)

Marche de Noël

8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE FLOREFFE (NA 006)

Abbaye de Floreffe, Rue du Séminaire 7, 5150 FLOREFFE (NAMUR)

45e Marche de la Saint-Nicolas

4-8-11-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Euphoria Food & Drinks, Oostenrijkstraat 1, 1363 CB ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Poort

25 km *** 08.30-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS

’t Akkertje, Dr. Van Der Feltzlaan 19B, 6882 KL VELP (GE)

Wintertocht

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GORSSEL

Het Trefpunt, Molenweg 53, 7213 XD GORSSEL (GE)

Gorsselse Wandeltocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

2e tocht 38e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

CÓMPENÉÉJ

Hotel De Zwaan, Dorpsstraat 19-21, 5768 CD MEIJEL (LI)

Groote Peel en Kanalenwandeltocht

22 km *** 08.00-11.00 uur

14 km *** 08.00-12.00 uur

7 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING CAECILIA EVENEMENTEN PUTH

Café-zaal Oud Limburg, Kerkweg 32, 6155 KN PUTH (LI)

25e Int. Kerstwandeltocht

25 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve,Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

24e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

2e winterserie Hart van Brabant

33 km *** 09.00 uur

23 km *** 09.15-11.00 uur

13 km *** 09.15-11.00 uur

5 km *** 09.15-11.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

Winterserie 2017/2018

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

5 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Restaurant Bos en Duin, Bakkenweg 16, 1797 RJ DEN HOORN (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00 uur

5 km *** 13.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 1, 1251 SC LAREN (NH)

2e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

16 km *** 09.30 uur

 

 

 

 

STICHTING EXPLOITATIE ERVE KRAESGENBERG

Erve ’t Kraesgenberg, Bookholtlaan 25, 7581 BB LOSSER (OV)

Kraesgenbergtocht

10 km *** 10.30-13.00 uur

5 km *** 10.30-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine sv Erasmus huisnummer 1200, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

15e Jan Groentocht

30 km *** 08.30-13.00 uur

20 km *** 08.30-13.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SAPEURS-POMPIERS HAMM-CENTS-FETSCHENHOF PULVERMÜHLE

Hall Omnisport, Rue de Hamm, L-1713 LUXEMBOURG (HAMM)

5-10 km *** 07.00-14.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Flobecq

 

 

 

 

 

Adeps à Ophain-Bois-Seigneur-Isaac

 

 

 

 

 

Adeps à Vieuxville

 

 

 

 

 

Smikkeltocht ’17 te Geulle (Nl)