bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 3

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Gildenhuis Ranst, Lievevrouwestraat 15, 2520 RANST (ANTWERPEN)

Uilentocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-17-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Café Sportbar Gemeentelijk Sportcentrum, Industriepark 3, 2235 HULSHOUT (ANTWERPEN)

11e Kempische Ardennen Wandeling

5-10-15-20-25-42 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Fort van Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Herfsttochten

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Sport Vlaanderen Hazewinkel, Beenhouwerstraat 28, 2830 HEINDONK (ANTWERPEN)

Broekventjestocht

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 HAM (LIMBURG)

Sint-Niklaastocht

5-7-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE (LIMBURG)

Bos- en Vijvertocht

4-6-12-18 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Parochiecentrum, Crevestraat 31, 9180 MOERBEKE-WAAS (OOST-VLAANDEREN)

Sinterklaaswandeling

4-10-15-21-30 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiezaal Merendree-dorp, Hammeken 10, 9850 MERENDREE (OOST-VLAANDEREN)

36e Sinterklaastocht - Viggaaltocht

5-6-13-20-27 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

DE ZENNETROTTERS vzw (4022)

D'Oude School, Damstraat 49, 1982 WEERDE (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Feestzaal Belvedère, Molenstraat 4, 1570 VOLLEZELE (VLAAMS-BRABANT)

28e Brillanttochten

6 -9 -13-16-19-25-32 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Dominiek Savio Instituut, Koolskampstraat 61, 8830 GITS (WEST-VLAANDEREN)

Kerstmarkttocht Dominiek Savio

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Maison de Village de Wasmes A-B, Rue de la Gare 4B, 7604 WASMES-AUDEMEZ-BRIFFOEIL (HAINAUT)

Marche de l'ACHO

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG 048)

Salle Georges Mawet, Rue Colonel Piron 20, 4624 ROMSÉE (LIÈGE)

43e Marche de Saint-Eloi et Sainte-Barbe

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (NAMUR)

7e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

1e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

MIDWINTERHOORNGROEP DOESBURG

De Harmonie, Burgemeester Nahuyssingel 2a, 6981 AE DOESBURG (GE)

Midwinterhoornwandeltocht

20 km *** 09.00-16.00 uur

7 km *** 10.00-16.00 uur

 

 

 

 

MANDOLINE VERENIGING EDELWEISZ

Café De Sjoester, Meerser Eindstraat 31, 6171 PS STEIN (LI)

Speculaastocht

21 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

   

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Winterserie D.E.W. Escharen

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

6 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie

30 km *** 09.00-10.30 uur

25 km *** 09.00-10.30 uur

20 km *** 09.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-11.30 uur

10 km *** 09.00-13.30 uur

5 km *** 09.00-13.30 uur

  

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Parkeerplaats de Nieuwe Wal, Nieuwe Wal 2, 1621 MB HOORN (NH)

Sinter Klazen Wandeltocht Hoorn

7.5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

34e RWV-Winterserie (3e tocht)

15 km *** 09.45-10.30 uur

10 km *** 09.45-10.30 uur

5 km *** 09.45-10.30 uur

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00 uur

5 km *** 11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SYNDICAT D'INITIATIVE PRÉIZERDALL

Centre Culturel, Op der Fabrik, L-8601 BETTBORN

6-12 km *** 07.30-14.00 h

18 km *** 07.30-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Merksplas

 

 

 

 

Adeps à Comblain-la-Tour

 

 

 

 

 

Adeps à Borlon

 

 

 

 

Adeps à Lesve

  

 

 

 

 

Adeps à Mainvault

 

 

 

 

 

Adeps à Baugnies 

 

 

 

 

Adeps à Gembloux