bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG vzw (2081)

C-mine Winterslag, Evence Coppéelaan 91, 3600 GENK (LIMBURG)

24e Mijnmonumentenwandeling

4-7-12-18 km *** 08.00-15.00

             

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

IZOO, Dorp 50, 9860 OOSTERZELE (OOST-VLAANDEREN)

Wafelentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

OC Scafnis, Sint-Hubertusplein, 3290 SCHAFFEN-DIEST (VLAAMS-BRABANT)

Paratocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00

 

  

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Parochiezaal Ramsdonk, Tisseltstraat 18, 1880 RAMSDONK (VLAAMS-BRABANT)

23e Antivriestocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

CC Moere, Molenstraat 30, 8470 MOERE (WEST-VLAANDEREN)

Dijkentocht

5-10-13-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Zaal JOC Dentergem, Wontergemstraat 73, 8720 DENTERGEM (WEST-VLAANDEREN)

Sinterklaaswandeling

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DU HAUT-ESCAUT (HT 069)

Salle du café l'Escale, Rue du Centre 57, 7640 PÉRONNES-LEZ-ANTOING (HAINAUT)

10e Marche de jour de la Saint-Nicolas

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

LES VAILLANTS-CHATQUEUE SERAING (LG 023)

Ecole Sainte-Thérèse, Rue de la Fontaine 244, 4100 SERAING (LIÈGE)

33e Marche d'après-midi

5-10-15 km *** 12.00-17.00

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (NAMUR)

7e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

1e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4H, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

41e Prinses Marijke Winterseriewandelingen

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.30-12.30 uur

10 km *** 09.30-12.30 uur

5 km *** 09.30-12.30 uur

 

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Voor starlocatie zie website (GR)

FLAL-wandeltocht

35 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

      

 

 

 

 

HENGELOSE WANDELUNIE

Het Wandelhuis, Twekkelerweg 249, 7553 LX HENGELO (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

Dorpshuis, Molenplein 3, 4542 DA HOEK (ZE)

3e SWH Wintertocht

21 km *** 08.00-14.00 uur

14 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

VVV GOEREE-OVERFLAKKEE

Hotel Akershoek, Boompjes 1, 3253 AC OUDDORP (ZH)

Ouddorpse Snertwandeltocht

35 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HAAGLANDEN

Het Vruchtenbuurtcentrum, Albardastraat 60, 2555 XS 'S-GRAVENHAGE (ZH)

58e Sint Nicolaastocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Marche Metz Illuminée