bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE VOSKES vzw (1029)

Berkemei, Berkemei, 2350 VOSSELAAR (ANTWERPEN)

Adriaan Ghijstocht

5-8-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM (ANTWERPEN)

20e Aawe Kleiretocht - 10e Herdenkingstocht Wim Vanderbrigghe

7-10-15-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Den Drossaerd, Parkstraat 21, 3900 OVERPELT (LIMBURG)

Wintertocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

Sint-Gerardusinstituut, Nieuwstraat 68, 3590 DIEPENBEEK (LIMBURG)

Sint-Gerardustocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Basisschool Klavertje 4, Aalterseweg 1, 9910 KNESSELARE (OOST-VLAANDEREN)

Uilenspiegeltocht - Viggaaltocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Parochiezaal De Reep, Felicien Cauwelstraat, 9500 NEDERBOELARE (OOST-VLAANDEREN)

5e Sinterklaastocht

7-9-12-16-22-26-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Emile Naudtszaal, Hof ter Elstlaan 7, 9140 ELVERSELE (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee Dag

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

R.B.S. Het Groene Dal, Willem Matstraat, 1560 HOEILAART (VLAAMS-BRABANT)

Zoniënwoudwandeltochten

4-6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

ANPCV LEUVEN vzw (4037)

Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184, 3001 HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

Vriendenkring Para-Commando

4-6-10-15-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

27e Herfsttocht

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Forum, Kerkstraat 66, 8370 BLANKENBERGE (WEST-VLAANDEREN)

29e Stormtocht

8-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE vzw (5078)

OC 't Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Warme Wijntocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT 025)

Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30, 7130 BINCHE (HAINAUT)

41e Marche de la Police de Binche

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

45e Marche des Bruyères

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT (LIÈGE)

34e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA 018)

Ancien Réfectoire Ecole Communale, Rue sous Meuse 16, 5300 NAMÊCHE (NAMUR)

4e Mémorial Emile Delmotte

4-7-13-18-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Clubgebouw de Trekvogels, Adelaarslaan 1, 7331 AW APELDOORN (GE)

Pepernotenwandeling

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE NATUURVRIENDEN

Café-zaal ’t Anker, Grootdorp 73, 5815 AN MERSELO (LI)

St. Nicolaastocht

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

ROOMS-KATHOLIEKE WANDELSPORTVERENIGING CRESCENDO

Café Bie Laurengske, Onderste Puth 79, 6155 LR PUTH (LI)

Herfsttocht

28 km *** 08.00-11.00 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Grand-café De Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Sint Nicolaaswandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-12.30 uur

10 km *** 10.00-12.30 uur

5 km *** 10.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Sporthal De Els, Trompstraat 20, 7482 VX HAAKSBERGEN (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LA SÜRE BETTENDORF asbl

Centre Culturel et Sportif, Rue Neuve, L-9353 BETTENDORF

6-12 km *** 06.30-14.00 h

20 km *** 06.30-13.00 h

30 km *** 06.30-11.00 h

42-50 km *** 06.30-09.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere