bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 25

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Groenstraat 38A, 3670 MEEUWEN-GRUITRODE (LIMBURG)

47e Sint-Niklaastochten

4-7-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Voetbalkantine VK Watervliet, Veldstraat, 9988 WATERVLIET (OOST-VLAANDEREN)

Parel in het Polderland

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Wante, Essestraat 2, 9688 SCHORISSE (OOST-VLAANDEREN)

14e Sint-Pieterstochten

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (VLAAMS-BRABANT)

25e Tweedaagse Herfstwandelingen - 19e 50 km Horizontocht

5-10-14-19-25-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum Zevekote, Zevekotestraat 32, 8470 ZEVEKOTE (WEST-VLAANDEREN)

Sint-Niklaastocht

5-9-14-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Cerf, Kerkstraat 1, 8560 GULLEGEM (WEST-VLAANDEREN)

18e Hoevetocht

4-8-12-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Ons Volk, Golfstraat 31, 8450 BREDENE (WEST-VLAANDEREN)

3e Zeebriestocht

4-6-9-12-16-20-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Salle des Fêtes, Route de Flobecq 366, 7804 OSTICHES (HAINAUT)

Marche d'après-midi de la cité des Géants

5-10-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal de Châtelet, Rue des Campagnes, 6200 CHÂTELET (HAINAUT)

16e Marche des Potiers

4-7-13-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

45e Marche des Bruyères

4-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT (LIÈGE)

34e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Communale, Rue Emile Vandervelde 132, 4610 QUEUE-DE-BOIS (LIÈGE)

Marche du Beaujolais Nouveau

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Clubgebouw de Trekvogels, Adelaarslaan 1, 7331 AW APELDOORN (GE)

Pepernotenwandeling

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN

Grand café Kruisweg, Kruisweg 1, 9363 AA MARUM (GR)

Winterwandeltocht

25 km *** 08.30-09.30 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELENDE KRABBEN

Polytec, Bosweg 2, 4645 RB PUTTE (NB)

20e St. Nicolaastocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

Health en Sportsclub Aalsmeer, Beethovenlaan 114, 1431 WZ AALSMEER (NH)

Sint Nicolaastocht 2017

25 km *** 09.15-10.30 uur

15 km *** 09.15-12.30 uur

10 km *** 09.15-12.30 uur

5 km *** 09.15-12.30 uur

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52, 1931 VL EGMOND AAN ZEE (NH)

Fjoertoer Egmond

26 km *** 16.00-16.45 uur

19 km *** 16.10-17.40 uur

14 km *** 18.00-19.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Grand-café De Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Sint Nicolaaswandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-12.30 uur

10 km *** 10.00-12.30 uur

5 km *** 10.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Sporthal De Els, Trompstraat 20, 7482 VX HAAKSBERGEN (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

DEVENTER OOST CLUB ACTIVITEITEN

Café-restaurant de Koerkamp, Bathmenseweg 18, 7434 PV LETTELE (OV)

21e Koerkamptocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WS '78

Voetbalvereniging GVVV, Verlengde Sportlaan 2, 3905 AE VEENENDAAL (UT)

Tussen Rug en Rijntocht

40 km *** 09.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis Zeeland Sport, Baskensburgplein 4, 4383 NE VLISSINGEN (ZE)

St. Nicolaastocht

25 km *** 09.00 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SEUTERWANDELVIERDAAGSE

IJsclubgeb. sportpark Trekdam, Schenkeltje 19b, 3295 KK'S- GRAVENDEEL (ZH)

Seuterwinterwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere