bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiecentrum, Meistraat 150, 2480 DESSEL (ANTWERPEN)

Campinatocht

4-7-12-15-19-24-27-31-36 km *** 08.00-15.00

 gaat door op 12/11/2017

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Zaal Concordia, Bosduinstraat 50, 2990 WUUSTWEZEL (ANTWERPEN)

Winterwandeling

6-8-12-16-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE OLYMPIC-STAPPERS vzw (1020)

Atheneum Schilde, Hoevedreef 9, 2970 SCHILDE (ANTWERPEN)

Najaarstocht

4-7-10-13-16-20-24 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

't Heem, Kloosterstraat 5, 3670 MEEUWEN (LIMBURG)

Beschermde tocht

2-5-7-9-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Amandinacollege, Sint-Truidersteenweg, 3540 HERK-DE-STAD (LIMBURG)

26e Horizontocht

5-9-13-21 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Parochiaal Centrum, Oude-Abdijstraat, 9031 DRONGEN (OOST-VLAANDEREN)

Leiewandeling

6-10-15-20 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Zaal Orangerie, Vekenstraat 3, 9255 BUGGENHOUT (OOST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

6-12-16-20 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. vzw (4013)

Ontmoetingscentrum Genadedal, Velderblok 2A, 3010 KESSEL-LO (VLAAMS-BRABANT)

6e Dynastietocht

4-6-11-15-20 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 2, 8020 HERTSBERGE (WEST-VLAANDEREN)

Lippensgoedtocht

4-6-11-17-21 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal Zonneheem, Basijnsmolenstraat 6, 8840 OOSTNIEUWKERKE (WEST-VLAANDEREN)

20e Vredestocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

Vrije basisschool De Duizendpoot, Remi Baertlaan 2, 8793 SINT-ELOOIS-VIJVE (WEST-VLAANDEREN)

13e Herfstwandeltocht

5-9-12-18-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE (LIÈGE)

43e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU JEAN-FÉLIX MORNIMONT (NA 061)

Salle Communale, Place Alfred Lekeu, 5190 MORNIMONT (NAMUR)

5e Marche d'Automne

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (GE)

Winter5maandse 1e tocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

6 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

De Wipakker, Wipakker 6, ETTEN LEUR (NB)

Snertwandeling De Losse Feeter

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Winterserie Z.U.Th

20 km *** 08.00-11.00 uur

12 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

Jubileumtocht OLAT 50 jaar (dag 2)

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

      

 

 

 

 

EERSTE HELDERSE WANDELVERENIGING DE JUTTER

Clubgebouw de Jutter, Spoorgracht 5a, 1781 CC DEN HELDER (NH)

5e Stamppottocht EHWV De Jutter

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Startlocatie nog onbekend (NH)

Weekendwandeling Verbinding

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

34e RWV-Winterserie (2e tocht)

15 km *** 09.45-10.30 uur

10 km *** 09.45-10.30 uur

5 km *** 09.45-10.30 uur

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00 uur

5 km *** 11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Harmignies

 

 

 

 

 

Adeps à Jambes

  

 

 

 

 

Adeps à Mazée

  

 

 

 

 

Adeps à Bois-de-Lessines