bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 18

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

Feestzaal Sint-Hubertuscollege, Stationsstraat 25, 3910 NEERPELT (LIMBURG)

Dommeltocht

5-9-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Gezinstocht

4-6-8-9 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal Basisschool Leerne, Kloosterstraat, 9800 BACHTE-MARIA-LEERNE (OOST-VLAANDEREN)

36e Wandel Mee Dag - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurens Basisschool, Dr. Jules Persynplein 5, 9185 WACHTEBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - Bibbertocht

7-14-20-25 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

Basisschool Molenveld, Molenstraat 33, 9450 DENDERHOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

IJsbrekerstocht

6-12-18 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Gemeenschapscentrum, Hoogland, 8940 WERVIK (WEST-VLAANDEREN)

19e Herfsttocht - Wervik Wandelt

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM (WEST-VLAANDEREN)

36e Sint-Elooiwandeltocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

KTA, Rijselstraat 7, 8200 SINT-MICHIELS (WEST-VLAANDEREN)

27e Bruges by Night - 1e luik van de Vierkunststedentrofee

6-9-12-15 km *** 15.00-21.00

 

  

 

 

 

 

PRESTO ICHTEGEM (5485)

Gemeenteschool Ichtegem, Engelstraat 54, 8480 ICHTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

13e Sint-Maartenstocht

4-8-12-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LE MARABOUT GILLY (HT 038)

Salle Théo Toussaint, Rue des Combattants 32, 6200 CHÂTELINEAU (HAINAUT)

11e Marche de Léon

6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE (LIÈGE)

43e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG 063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175D, 4680 OUPEYE (LIÈGE)

Oupeye-Maastricht-Oupeye

45-60 km --- 3-6-10-15 km *** 05.30-08.30 --- 12.00-16.00

 

      

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Domaine provincial de Chevetogne, Rue des Pîrchamps 1, 5590 CHEVETOGNE (NAMUR)

14e Marche d'automne dans le Domaine provincial de Chevetogne

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

voor startlocatie zie website, WORKUM (FR)

FLAL-wandeltocht

40 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

 

   

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

Jubileumtocht OLAT 50 jaar (dag 1)

50 km *** 08.00-09.00 uur

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

       

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

Sint Nicolaas Wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30 uur

15 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WIJKVERENIGING 'T ZAND

Strandpaviljoen Breezand, Strand Vrouwepolder, VROUWENPOLDER (ZE)

32e Strandwandeltochten

40 km *** 09.00-09.30 uur

25 km *** 09.00-09.30 uur

15 km *** 10.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING WILLEN IS KUNNEN (W.I.K.)

Het Polderwiel, Dudok-erf 58, 3315 KA DORDRECHT (ZH)

58e Sint Nicolaaswandeltocht

35 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

20 km *** 09.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Sportcomplex het Bosch, Nieuwe Rijksweg 8, 4128 BN LEXMOND (ZH)

Speculaastocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

VV Blauw Zwart, Dr. Mansveltkade 7, 2242 TZ WASSENAAR (ZH)

374e wandeltocht RS80 nr. 4

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere