bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 12

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiecentrum, Meistraat 150, 2480 DESSEL (ANTWERPEN)

Campinatocht

4-7-12-15-19-24-27-31-36 km *** 08.00-15.00

 was voorzien op 19/11/2017

 

 

 

 

DE GRUUN ZIPKES (1062)

GC IJzermael, Monseigneur Raeymaekersstraat 10, 2235 WESTMEERBEEK (ANTWERPEN)

Vosdonkentocht

6-10-14-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDEL MEE RUISBROEK vzw (1151)

Zaal Familieheem, Gasthuisdreef 2, 2870 RUISBROEK (ANTWERPEN)

33e Herfsttochten

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH vzw (1192)

vzw De Vier Notelaars, Wijtschotbaan 12, 2900 SCHOTEN (ANTWERPEN)

3e Vier Notelaarstocht

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Parochiecentrum, Kloosterstraat 5, 3990 PEER (LIMBURG)

19e Sint-Elooitocht

4-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Sint Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5, 3740 KLEINE-SPOUWEN (LIMBURG)

Spek- en eierentocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportcafé, Lindestraat 17, 9880 AALTER (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee Dag

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

Sint-Janskring, Sijpstraat 2, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

22e Kastelentocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Sint-Maarten Instituut (SMI), Vrijheidstraat 22, 9300 AALST (OOST-VLAANDEREN)

Vredestocht - Tocht voor het goede doel

4-8-15-21 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiecentrum, Poststraat 48, 9860 BALEGEM (OOST-VLAANDEREN)

30e Pannenkoekentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Gildezaal, Dorpplaats, 3190 BOORTMEERBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Wandel Mee Dag

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Ridefort, Sportstraat 2, 8020 RUDDERVOORDE (WEST-VLAANDEREN)

Lakebosschentocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8950 HEUVELLAND (WEST-VLAANDEREN)

Hellegattocht

5-12-16-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT 076)

Salle Calva, Rue Ferrer 1, 7033 CUESMES (HAINAUT)

Marche des Pendus

 

:  

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (LIÈGE)

47e Marche de l'Armistice

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR asbl CLUB DE MARCHE (NA 009)

Institut Saint-Berthuin, Fond de Malonne 129C, 5020 MALONNE (NAMUR)

5e Marche de l'Entre Sambre et Meuse

4-7-14-22-30-42 km *** 07.00-15.00

  

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Landal Green parks Rabbit Hill, Grevenhout 21, 3888 NR UDDEL (GE)

11e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

CARNAVALSVERENIGING DE KEESCHEKNUP

Ontmoetingscentrum, Dorpsstraat 145, 6456 AC BINGELRADE (LI)

Herfstwandeling

24 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-13.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

HANDBALVERENIGING ESIA

Café Sport, Grachtstraat 1A, 6287 AE EYS (LI)

30e Herfstwandeling rondom Eys

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEK MAASTRICHT

Maastricht, Mergelweg 130, 6212 XK MAASTRICHT (LI)

Jekerdalwandelmarathon

42 km *** 07.30 uur

30 km *** 10.30 uur

20 km *** 12.45 uur

10 km *** 15.15 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELCLUB DE MAASOEVER ROOSTEREN

Gemeenschapshuis Roosteren, Eyckholtstraat 7, 6116 BR ROOSTEREN (LI)

Maasoevertocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Winterserie D.E.W. Escharen

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

6 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

1e Winterserietocht Hart van Brabant

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, C.F. Zeiler Boulevard 12, 1865 BB BERGEN AAN ZEE (NH)

Late Herfst wandeling de Zilte Zoen

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.30-09.30 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING BEWEEG-MEE

Café-restaurant de Viersprong, C.F. Zeiler Boulevard 12, 1865 BB BERGEN AAN ZEE (NH)

Nationale Sportief Wandelen Dag

20 km *** 10.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 1, 1251 SC LAREN (NH)

1e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

16 km *** 09.30 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COUNTRY TRAMPS KEISPELT

Salle de Musique, Rue du Centre 8, L-8282 KEHLEN

5-10 km *** 07.00-14.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Banneux 

 

 

 

 

Adeps à Godinne 

 

 

 

 

Adeps à Papignies

  

 

 

 

 

Gengeltocht te Vragender (Nl)