bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 5

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

TA Den Biezerd, Wirixstraat 56, 2845 NIEL (ANTWERPEN)

14e Octaaftocht

4-7-12-17-21-28 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

De Heischuur, Schuurhoven 2, 2360 OUD-TURNHOUT (ANTWERPEN)

12e Klein Peerkentocht

5-7-12-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

     

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (LIMBURG)

Herfsttocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

PASCALE FOR EVER (2110)

't Goor, Engsbergseweg 107, 3980 TESSENDERLO (LIMBURG)

Wandel Mee Tegen Kanker

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat, 9968 BASSEVELDE (OOST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 123, 9290 BERLARE (OOST-VLAANDEREN)

Boerenkrijgstapperstocht - Slotwandeling Donkmeertrofee 2017

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

Kantine Eva's Tienen, Sint-Barbarastraat 7, 3300 KUMTICH (VLAAMS-BRABANT)

Pannenkoekentocht

4-9-13-19-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (VLAAMS-BRABANT)

Singeltochten

8-14-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

Canadees Wandelweekend - 44e Canadese Bevrijdingsmars

13-18-33 km *** 10.00-14.00

  

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

Evenementenhal Sportstadion, Bollewerpstraat 92A, 8770 INGELMUNSTER (WEST-VLAANDEREN)

27e Brigandtrotterstocht

6-12-18-21-28-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT 074)

Ecole du Centre, Rue Célestin Freinet 1, 6230 PONT-À-CELLES (HAINAUT)

20e Marche de la Vallée du Piéton

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY (LIÈGE)

42e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BRUMMEN

Café de Vroolijke Frans, Knoevenoordstraat 51, 6971 LH BRUMMEN (GE)

14e Rode Kruistocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

1e tocht 38e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

R.K. WANDELSPORTVERENIGING D.W.S.

Iedershuus, Kapelstraat 7a, 5851 AS AFFERDEN L (LI)

Maasduinentocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSTICHTING EPEN

Café Monti, Wilhelminastraat 13, 6285 AS EPEN (LI)

Herfstwandeling

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

     

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN ROERDAL '87

Café-zaal Bergerac, Schaapsweg 24, 6077 CG SINT ODILIËNBERG (LI)

Winterwandeltocht

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

44e Winterserie Mill

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.30 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SINT MAARTEN WANDELTOCHT DEN DUNGEN

Basisschool de Wegwijzer, Brouwerstraat 2, 5271 XR SINT-MICHIELSGESTEL (NB)

Wsv St. Maartenwandeltocht

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HERMODE

Clubhuis Den Herd, Willem Alexanderlaan 5, 5712 CA SOMEREN (NB)

Winterserie Hermode

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

7 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie

30 km *** 09.00-10.30 uur

25 km *** 09.00-10.30 uur

20 km *** 09.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-11.30 uur

10 km *** 09.00-13.30 uur

5 km *** 09.00-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

De Drie Dorpen, Cannenburgerweg 51, 1244 RG ANKEVEEN (NH)

Gooi en Wijdemeren Herfst

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK (NH)

47e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Het Cafeetje, Kerkstraat 7, 1794 AM  OOSTEREND (NH)

Najaarswandeltocht

15 km *** 13.00-14.00 uur

10 km *** 13.00-14.00 uur

5 km *** 13.00-14.00 uur

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE (OV)

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING MAARTEN LUTHER WANDELTOCHT

Restaurant Het Berghuis Amerongen, Veenseweg 28, 3958 ET AMERONGEN (UT)

Maarten Luther Wandeltocht

60 km *** 07.00 uur

30 km *** 08.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier,Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

28e Snerttocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

34e RWV-Winterserie (1e tocht)

15 km *** 09.45-10.30 uur

10 km *** 09.45-10.30 uur

5 km *** 09.45-10.30 uur

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00 uur

5 km *** 11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

TRËPPELFRËNN LEIDELENG asbl

Hall des Sports, Place des Martyrs, L-3361 LEUDELANGE

5-10 km *** 08.00-14.00 h

15 km *** 08.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Izier

 

 

 

 

 

Adeps à Wadelincourt

 

 

 

 

 

Adeps à Cerfontaine

  

 

 

 

 

Adeps à Lens

 

 

 

 

Adeps à Corroy-le-Château