bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 4

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI De Mast, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE (ANTWERPEN)

Duivelskuilwandeling

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Zonneputteke, Zonneputteke, 2980 ZOERSEL (ANTWERPEN)

Ritselende Blarentocht

6-12-20-25-30 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Bostocht

5-6-10-10 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (OOST-VLAANDEREN)

Spokentocht

6-9 km *** 16.00-21.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Parochiaal Centrum, Hofstraat, 9200 OUDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

24e Filozofentocht

4-8-13-20 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

HVARTS vzw (3521)

Sportcomplex Braderic - Kantine HvARTS vzw, Smisstraat, 9120 VRASENE (OOST-VLAANDEREN)

Rode Neuzentocht

3-6-9 km *** 14.00-16.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Kantientje, Nachtegaallaan 10, 9340 LEDE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Lede

25-50 km *** 09.00-14.00

 

    

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

Canadees Wandelweekend - Monumententocht

6-10-15-21 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WC IZEMBEREVRIENDEN (5102)

Freinetschool De Koorddanser, Baljuw Vermeulenstraat 1, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

7-10-15-25-30 km *** 08.00-20.00

 

 

 

 

DE CURIEUSSTAPPERS WESTHOEK (5511)

Sport- en Cultuurcentrum Den Tap, Klerkenstraat 37, 8920 LANGEMARK (WEST-VLAANDEREN)

8e Curieuze Wapenstilstandtocht '14-'18

6-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Ecoles Communales de la Roë, Rue des Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ (HAINAUT)

34e Marche du Val de Verne

4-7-14-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

     

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY (LIÈGE)

42e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00

 

              

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Centre Sportif, Rue Saint-Martin 21, 5190 JEMEPPE-SUR-SAMBRE (NAMUR)

Marche de la Vallée de l'Orneau

4-7-14-21-30 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

SPORTVERENIGING TYNAARLO

Café 't Witte Huis, Schipborgerweg 7, 9483 PH ZEEGSE (DR)

Zeegser najaarstocht

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

voor startlocatie zie website, SLOCHTEREN (GR)

FLAL-wandeltocht

40 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

 

     

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING VALKENSWAARD

HolaPress, Kluizerdijk 1, 5554 XA VALKENSWAARD (NB)

HolaPress Wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

De Drie Dorpen, Cannenburgerweg 51, 1244 RG ANKEVEEN (NH)

Gooi en Wijdemeren Herfst

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK (NH)

47e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

ALMELOSE WANDELKRING

Bistro Le Primeur, Lohuisstraat 1, 7627 NL BORNERBROEK (OV)

Snerttocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE (OV)

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING MAARTEN LUTHER WANDELTOCHT

Restaurant Het Berghuis Amerongen, Veenseweg 28, 3958 ET AMERONGEN (UT)

Maarten Luther Wandeltocht

60 km *** 07.00 uur

30 km *** 08.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier,Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

28e Snerttocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Het Polderhuis, Zuidstraat 154-156, 4361 AK WESTKAPELLE (ZE)

Memorial Walcheren '40-'45 (novembertocht)

35 km *** 08.30-09.30 uur

25 km *** 08.30-09.30 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

7 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Kantine korfbal vereniging, Capelseweg 37, 2907 XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ZH)

373e wandeltocht RS80 nr. 3

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere