bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 29

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiecentrum, Boerenkrijglaan, 2260 WESTERLO (ANTWERPEN)

29e Kastelentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-7-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

Firma De Ceuster Grondveredeling, Fortsesteenweg 30, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER (ANTWERPEN)

Antwerpen Wandelt - 21e Jan Kadoddertocht

6-11-16-20-30 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal Holheide, Bremstraat 25, 3900 OVERPELT (LIMBURG)

Vliegdentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

Witte Zaal, Vrunstraat, 3550 HEUSDEN-ZOLDER (LIMBURG)

Beschermde Trotterstocht

4-6-10-12-19-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Provinciale Technische School, Europaplein 36, 3630 EISDEN (LIMBURG)

Herfsttocht

4-6-12-16-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Scheppers Instituut, Cooppallaan 128, 9230 WETTEREN (OOST-VLAANDEREN)

61e Voettochten der Tuinbouwstreek

6-12-15-21-30 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

Parochiezaal De Zwaluw, Decoenestraat 6-8, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

3e Heksennacht

4-8-12-16 km *** 14.00-22.00

   

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

OC Wing, Neerwindenstraat 53, 3400 NEERWINDEN (VLAAMS-BRABANT)

Wandel Mee

4-7-12-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Sint-Gabriëlinstituut, Sint-Gabriëlstraat 152, 1770 LIEDEKERKE (VLAAMS-BRABANT)

Herfsttocht

4-8-12-18 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Basisschool De Cocon, Veldonkstraat 10, 3120 TREMELO (VLAAMS-BRABANT)

9e Winteruurtocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

vzw RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE (5178)

Zaal De Schelpe, Eernegemweg 34, 8490 SNELLEGEM (WEST-VLAANDEREN)

33e R.B.S.-tocht

4-7-13-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Parochiezaal, Blauwhuisstraat, 8978 WATOU (WEST-VLAANDEREN)

26e Frontieretocht

7-12-18-24-28 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

OP EN ROND TIEGEMBERG (5274)

Mensindezaal, Westdorp 2, 8573 TIEGEM (WEST-VLAANDEREN)

26e Herfstwandeling

6-12-16-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Aarsele, Schoolstraat 1, 8700 AARSELE (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

Lokaal TTC Smashing Smude, Kasteelstraat 6, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

5-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SECTION MARCHE POLICE DE JETTE (BBW 032)

Hall des Sports R. Bauthier, Rue Vanderveken 114, 1083 GANSHOREN (BRUXELLES)

35e Marche de la Police de Jette

4-7-12-16-22-30-42 km *** 07.30-15.00

  

     

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Salle René Magritte, Rue de la Déportation, 7860 LESSINES (HAINAUT)

8e Marche de Saint-Martin

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX (LIÈGE)

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

     

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Collège de Burnot - Section Humanités, Route de Floreffe 26, 5170 PROFONDEVILLE (NAMUR)

Marche d'Automne

6-12-21 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof, 4770 AMEL (LUTTICH)

44. Internationale Wanderung Charly's Wanderclub Montenau

3-6-12-20 km *** 07.30-14.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

BEWEGINGSCENTRUM NORG V.O.F.

Bewegingscentrum Norg, Eenerstraat 52a, 9331 HD NORG (DR)

Spektakeltocht Norg

30 km *** 09.00-09.30 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-11.00 uur

5 km *** 10.00-11.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

’t Kelrehuus, Zuiderstraat 12, 7035 AW KILDER (GE)

44e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

6 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

LOCHEMSE EVENEMENTEN ORGANISATIE

Eetcafé De Zonnebloem, Zutphenseweg 103, 7241 SC LOCHEM (GE)

30e Herfsttintentocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STG. KONINKLIJKE HARMONIE SINT CAECILIA BEEK

Ooshaka, Molenberg, 6191 JS BEEK (LI)

31e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00 uur

18 km *** 07.30-14.00 uur

12 km *** 07.30-14.00 uur

6 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

BACH S.V.

Eetcafé De Prairie, Sebastiaanstraat 51, 6011 RD ELL (LI)

Natuurwandeling

25 km *** 08.00-12.00 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

’t Wouves, Dorpsplein 14, 6311 AN RANSDAAL (LI)

Herfstwandeltocht

20 km *** 07.30-12.30 uur

15 km *** 07.30-13.00 uur

10 km *** 07.30-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING BUURTHUIS 'T SANT

Buurthuis ’t Sant, Witrijtseweg 9, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

43e Klavertje Vier Herfstwandeling

20 km *** 07.00-13.00 uur

15 km *** 07.00-14.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Herfstkleurentocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-13.00 uur

7 km *** 09.00-13.00 uur

  

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

De Schakel, Kerkstraat 104, 5126 GD GILZE (NB)

Herfsttocht

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

6.5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

Bar de Ketel, Kerkstraat 13, 5476 KA VORSTENBOSCH (NB)

Herfst Wandeltocht

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Sportpark d.v.c. Buiksloot, Baron de Coubertinlaan 6, 1034 ZK AMSTERDAM (NH)

Verrassend Amsterdam Noord

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELGROEP DE STEKENDE MUGGEN

Pannenkoekenpaviljoen, Kruisweg 1625, 2142 LC CRUQUIUS (NH)

4e Herfst Muggentocht

25 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Startlocatie nog onbekend, OVERVEEN (NH)

Weekendwandeling Verbinding

20 km *** 09.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2a, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

THE WORLD RUNNERS CONSDORF asbl

Centre Culturel Kuerzwenkel, Route de Berdorf, L-6213 CONSDORF

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Petit-Hallet

 

 

 

 

 

Adeps à Moircy

 

 

 

 

 

Adeps à Fraire