bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Vrije basisoefenschool, Turnhoutsebaan 420, 2110 WIJNEGEM (ANTWERPEN)

Herfstwandeling

4-8-13-17-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Basisschool De Zonnewijzer, Grote Baan 78, 2380 RAVELS (ANTWERPEN)

10e Elfenwandeling – 1ste Pierenmarathon

6-8-9-14-16-18-20-22-25-29-36-42 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN (2051)

Buurthuis De Kardijk, Burgemeester Heymansplein 14, 3581 BEVERLO (LIMBURG)

Herdenking August Molenberghstocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Gemeentelijke Basisschool, Edingsesteenweg 344, 9400 DENDERWINDEKE (OOST-VLAANDEREN)

6e Winteruurtocht

7-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal Sinaai, Dries 70, 9112 SINAAI (OOST-VLAANDEREN)

3e Herfsttocht

7-12-18-22 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Zaal Heidehof, Heizijdestraat 20, 9280 LEBBEKE (OOST-VLAANDEREN)

9e Heizijdetocht

5-7-14-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum Voormezele, Voormezeledorp 8, 8902 VOORMEZELE (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Sporthal De Branding , Populierenlaan 1, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Halloweentocht

4-7-14-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Beuterblomme, Sint-Kwintensstraat 7, 8340 OOSTKERKE (WEST-VLAANDEREN)

13e Kanalentocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Markt 11, 8650 HOUTHULST (WEST-VLAANDEREN)

9e Pompoentocht

4-6-10 km *** 12.00-21.00

 

 

 

 

SECTION MARCHE POLICE DE JETTE (BBW 032)

Hall des Sports R. Bauthier, Rue Vanderveken 114, 1083 GANSHOREN (BRUXELLES)

35e Marche de la Police de Jette

4-7-12-16-22-30-42 km *** 07.30-15.00

  

  

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT 028)

Cercle Saint Martin, Place d'Horrues 2, 7060 HORRUES (HAINAUT)

Marche d'Automne

6-12-18-25-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

    

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

S.R.P.A. Charleroi, Rue Emile Vandervelde 115, 6032 MONT-SUR-MARCHIENNE (HAINAUT)

7e Marche des Animaux

3-6-11-16 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX (LIÈGE)

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

          

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG 139)

ASBL De Belva, Bellevaux 18B, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (LIÈGE)

40e Marche de l'après-midi

6-12 km *** 13.00-19.00

    

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof 3, 4770 AMEL (LUTTICH)

44. Internationale Wanderung Charly's Wanderclub Montenau

3-6-12-20 km *** 07.30-14.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING TUINDORP

’t Teuthuus, Pampert 4, 7742 VV COEVORDEN (DR)

9e Ganzetocht

30 km *** 08.30-10.30 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.30 uur

5 km *** 08.30-13.30 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER

Atletiekbaan AVNOP, Banterweg 2, 8302 AC EMMELOORD (FL)

Najaarswandeling A.V.N.O.P

30 km *** 09.00-09.30 uur

20 km *** 09.30-10.30 uur

10 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

’t Kelrehuus, Zuiderstraat 12, 7035 AW KILDER (GE)

44e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

6 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

’s-Heerenloo, Apeldoornseweg 60, 6733 SC WEKEROM (GE)

Pegasuswandeltocht

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN

Café Bos (bij Strandheem), Parkweg 5, 9865 VN OPENDE (GR)

Najaarswandeltocht

30 km *** 08.30-09.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

    

 

 

 

 

CARNAVALSVERENIGING DE KRULSTARTE

MFC de Koppel, Dorpsstraat 45, 6587 AV MIDDELAAR (LI)

Kiste Trui Wandeltocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Nachttocht

20 km *** 22.00 uur

15 km *** 22.00 uur

10 km *** 22.00 uur

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Halloweentocht

23 km *** 08.00 uur

23 km *** 08.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Sportpark d.v.c. Buiksloot, Baron de Coubertinlaan 6, 1034 ZK AMSTERDAM (NH)

Verrassend Amsterdam Noord

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Café-restaurant de Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Herfstwandel5daagse 5e dag Bergen

25 km *** 09.30-10.30 uur

15 km *** 10.00-11.30 uur

7.5 km *** 10.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING GROENE VRIENDEN BEVRIJDINGSMUSEUM

Bevrijdingsmuseum, Coudorp 41, 4455 AH NIEUWDORP (ZE)

7e Mallardmars

35.5 km *** 08.00-10.00 uur

26.5 km *** 08.00-12.00 uur

13 km *** 09.00-14.00 uur

6 km *** 09.40 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING NOOIT GEDACHT

Sport- en zalencentrum de Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971 XG BLESKENSGRAAF CA (ZH)

11e Snerttocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2a, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

Voir Flyer, L-3475 DUDELANGE

Marche guidée

10 km *** 17.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Schnelle Fusse te Winningen (D)

     

 

 

 

 

Munsterland Volkswandertage te Dulmen (D)