bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 22

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

Sporthal Breeven, Barelstraat 111B, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

49e Oktobermarsen

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Ontmoetingscentrum PC Ballaer (tegenover de kerk), Markt 27, 2590 BERLAAR (ANTWERPEN)

28e Nete- en Kastelentocht

4-6-12-18-22-30 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Spectrumcollege Campus Beringen, Bogaardsveld 16, 3580 BERINGEN (LIMBURG)

Limburg Wandelt - 45e Internationale Tocht

4-7-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

        

 

 

 

 

WSV DE GELLIKER GALLIAREN (2057)

OC 't Kloester, Biesweg 18, 3620 GELLIK (LIMBURG)

Internationale Herfstwandeling

4-7-12-16-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Refter Vrij Katholiek Onderwijs, Karenveldstraat 23, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

Eén euro-wandeling - Jubileumtocht 25 jaar Horizon Opwijk

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Don Bosco-instituut Halle, Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE (VLAAMS-BRABANT)

Nazomertocht

6-12-18-24-32-36-42-50 km *** 07.00-15.00

 

          

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Ontmoetingscentrum, Korte Mooiestraat, 8957 MESEN (WEST-VLAANDEREN)

18e Memorial March of Peace

6-12-18-25-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

VIVES-Campus, Xaverianenstraat 10, 8200 SINT-MICHIELS (WEST-VLAANDEREN)

10e VIVES-Campustocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

Zaal De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK (WEST-VLAANDEREN)

23e Handzaamsetocht

4-6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

SECTION MARCHE S.T.I.B. (BBW 046)

Salle Paroissiale Sainte-Anne, Chaussée de Tervuren 129, 1160 AUDERGHEM (BRUXELLES)

29e Metrabus

4-10-15-21-30-36 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Cercle Saint-Charles, Rue de l'Eglise 72, 6061 MONTIGNIES-SUR-SAMBRE (HAINAUT)

42e Marche du Pays de Charleroi

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

AUDAX TOURNAI MARCHE (HT 080)

Maison de quartier, Vieux Chemin d' Ath 199, 7548 WARCHIN (HAINAUT)

La Warchinoise

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG 103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (LIÈGE)

41e Marche Charlemagne - Euregion Marching Team

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Salle Communale de Haut-Bois, Rue de la Salle 3, 5340 HALTINNE (NAMUR)

40e Marche des Vacances

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

SPORTBEGELEIDING NORBERT BAAS

Herberg de Roskam, Dorpsstraat 27, 7975 AN UFFELTE (DR)

Egbertje Leutscher-de Vries Route

32 km *** 10.00-16.30 uur

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Restaurant Meursinge, Hoofdstraat 48, 9431 AE WESTERBORK (DR)

Drentse Hooglanden wandel2daagse 2016

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE PLOEG

Eetcafé-sportcomplex de Veldhoek, Varsselseweg 55, 7255 NR HENGELO  (GE)

57e Herfstkleurenwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VELDLOPERS

Herberg De Zwarte Ruiter, Markt 4, 6271 BD GULPEN (LI)

55e Kastelen Monumententocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

24 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE NATUURVRIENDEN

Café Den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO (LI)

Winterserie

30 km *** 08.00-09.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Café-zaal Jonas, Beemdenstraat 10, 6004 CT WEERT (LI)

Herfstwandeling

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

Herfstiezwerftietocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Dorpshuis de Blinkerd, Heereweg 150, 1871 EM SCHOORL (NH)

1e Wandel4daagse Schoorlse Duinen

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.30-10.30 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

ANDREAS' MANNA STICHTING

STAPHORST (OV)

12e Afrikaloop (dag 2)

35 km *** 08.30 uur

25 km *** 08.30-09.15 uur

15 km *** 08.30-09.15 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

voor startlocatie zie website, NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Herfstwandeling

15 km *** 09.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ZAK - ZESUMMEN AKTIV

Blannenheem, Rue de Luxembourg 47, L-7540 BERSCHBACH (Merch)

5 km *** 07.00-14.00 h

10-15 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Fraipont

 

 

 

 

 

Adeps à Vellereille-les-Brayeux

 

 

 

 

 

Adeps à Harchies

 

 

 

 

 

KWB Falos te Witgoor Dessel