bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 21

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SINT-MICHIELSTAPPERS BRECHT vzw (1035)

BuSo Kristus-Koning, Bethaniënlei 5, 2960 SINT-JOB-IN-'T-GOOR (ANTWERPEN)

Finalewandeling Walk 2 Gether

4-7-11-14-18-22-25 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Heesterhof, Sint-Quintinussteeg, 3740 HEES (LIMBURG)

Herfsttocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal C.O.C., Ephrem de Malanderplein 7, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Wandelen in het grensgebied Vlaanderen en Wallonië

5-10-14-21-28 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Sporthal Den Boer (Polyvalente Zaal), Den Boer 17, 9930 ZOMERGEM (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - Boerentocht

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Kortakkerzaal, Kortakker, 3202 RILLAAR (VLAAMS-BRABANT)

13e Tienbundertocht

5-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (VLAAMS-BRABANT)

10e Herfsttocht

4-6-8-10-12-14-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN (ANTWERPEN)

Euraudax Mortsel

25-50-75-100 km *** 11.00

 

 

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT vzw (5100)

Zaal Rozendale, Rozeveldstraat 34, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

Groenhovebostocht

7-14-18-23 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Zaal Barthel van de Gemeentelijke Basisschool, Moeskroenstraat 525, 8930 REKKEM (WEST-VLAANDEREN)

25e Open Grenstocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Vrije Basisschool Sint-Antonius, Sint-Antoniusstraat 3, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Veldbostocht

5-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Cercle Saint-Charles, Rue de l'Eglise 72, 6061 MONTIGNIES-SUR-SAMBRE (HAINAUT)

42e Marche du Pays de Charleroi

4-7-14-21-42 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG 103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (LIÈGE)

41e Marche Charlemagne - Euregio Marching Trophy

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00

             

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

ANDREAS' MANNA STICHTING

Het raadhuis Hoogeveen, Raadhuisplein 1, 7901 BP HOOGEVEEN (DR)

12e Afrikaloop (dag 1)

35 km *** 08.30 uur

25 km *** 08.30-09.15 uur

15 km *** 08.30-09.15 uur

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Restaurant Meursinge, Hoofdstraat 48, 9431 AE WESTERBORK (DR)

Drentse Hooglanden wandel2daagse 2016

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

voor startlocatie zie website, BEESTERZWAAG (FR)

FLAL-wandeltocht

50 km *** 08.30 uur

40 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

 

      

 

 

 

 

SPORTEILAND

Kerkplein Nes-Ameland, Bureweg 2, 9163 KE NES (FR)

Tussen Slik en Zand

25 km *** 10.00-11.00 uur

17 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE PLOEG

Eetcafé-sportcomplex de Veldhoek, Varsselseweg 55, 7255 NR HENGELO  (GE)

57e Herfstkleurenwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BLIJE WANDELAARS

Kantine sportpark, Oostersingel 52, 9698 BC WEDDE (GR)

33e Herfsttintentocht

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Dorpshuis de Blinkerd, Heereweg 150, 1871 EM SCHOORL (NH)

1e Wandel4daagse Schoorlse Duinen

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.30-10.30 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

???

Voetbalkantine, Mauritsweg 3, 4515 LA IJZENDIJKE (ZE)

10e Herfsttocht

28 km *** 08.00-11.00 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

FC Binnenmaas, Sportlaan 30, 3299 XG MAASDAM (ZH)

Bruinebonensoeptocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WS '78

Sporthal Essesteijn, Elzendreef 18, 2272 EB VOORBURG (ZH)

Haagse parken en duinentocht

40 km *** 09.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

 

    

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere