bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Gildenhuis, Stationsstraat 1, 2570 DUFFEL (ANTWERPEN)

28e Ter Elsttocht

6-12-15-20-24-35 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Feestzaal Bethanië, Bethaniëstraat 74, 3600 GENK (LIMBURG)

Bos- en Melbergtocht

5-8-12-17-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Zaal De Statie, Sint Odilialaan 58, 3930 ACHEL (LIMBURG)

Achelse Kluiswandeling

6-9-13-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Ontmoetingshuis, Ratmolenstraat 13, 9420 AAIGEM (OOST-VLAANDEREN)

Rondom Aaigem

5-10-15-18-25 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

Zwalmpareltocht

6-10-15-21-30-36 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW (VLAAMS-BRABANT)

Streekbierentocht

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Den Amer, Nijverheidslaan, 3290 DIEST (VLAAMS-BRABANT)

22e Oranjetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Kantine FC Bertem, Tervuursesteenweg 161, 3060 BERTEM (VLAAMS-BRABANT)

3e Herfstwandelingen

6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE vzw (5542)

OC 't Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Passchendale Road-tocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Salle de Fêtes, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE (NORD-FRANCE)

Sint-Hubertustocht - Randonnée de Saint-Hubert

6-12-18-25-33 km *** 07.30-15.00

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT 051)

Centre La Pommeraie - Salle Entracte, Rue Neuve 15, 7972 ELLIGNIES-SAINTE-ANNE (HAINAUT)

34e Randonnée des Ballotils - Challenge interclubs ACHO

7-14-21-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT (LIÈGE)

41e Marche d'automne

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT (LIÈGE)

Marche des Légendes

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX 040)

Ecole Communale, Place Saint-Etienne 2A, 6723 HABAY-LA-VIEILLE (LUXEMBOURG)

Les Sentiers du Domaine de la Princesse

6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle des Fêtes, Rue du Ban 1, 5621 HANZINNE (NAMUR)

25e Automnale

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR (DR)

10e Herfstwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Voorportaal van Jumbo Almere Buiten, Detroitpad 1, 1334 KB ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen

25 km *** 08.30-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

D'n Heurnsen Tref, Brethouwerweg 9, 7122 KG AALTEN (GE)

12e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-11.30 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

Dorpshuis de Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN (GE)

45e Watervalwandelingen

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

BUURTVERENIGING KLEIN AMSTERDAM

Boerderij De Diederik, Gravenstraat 30, 7383 RK VOORST (GE)

14e Snertwandeltocht

25 km *** 08.30-11.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING ACT. FLUIT- EN TAMBOERSKORPS ST. JOSEPH

Café Van Pol, Haverterstraat 6, 6104 AR KONINGSBOSCH (LI)

Grenslandtocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

7.5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV TRAMPELKEU

Café Oos Heim, Klein-Haasdal 6, 6333 AK SCHIMMERT (LI)

Herfstwandeltocht

24 km *** 07.00-12.00 uur

18 km *** 07.00-13.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

BUURTVERENIGING ETENAKEN

Café a Gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC WIJLRE (LI)

Herfstwandeling Etenaken

25 km *** 07.30-11.00 uur

18 km *** 07.30-12.00 uur

12 km *** 07.30-13.00 uur

9 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

MUZIEKVERENIGING HARMONIE IRENE

Sportzaal de Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437 AS BEERS (NB)

29e Irenemars

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Kantine atletiekvereniging Sprint, Dr. Schaepmanlaan 4, 4837 BW BREDA (NB)

24e West-Brabantse Loopdag

25 km *** 09.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

De Gouden Helm, Oude Peelstraat 3, 5759 PA HELENAVEEN (NB)

51e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

  

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

Geffense Plas, Gielekespad 10, 5343 XN OSS (NB)

Herfstwandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

Dorpshuis De Kern, Overtoom 15, 1901 EW CASTRICUM (NH)

Paddenstoelenwandeltocht

25 km *** 09.30-11.00 uur

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-13.00 uur

10 km *** 09.30-13.00 uur

5 km *** 09.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG (OV)

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

TRIMGROEP KARIBOES GOOR EN OMSTREKEN

Camping Monte Bello, Goorseweg 49, 7475 BC MARKELO (OV)

Herfstwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

RCN Het Grote Bos, Hydeparklaan 24, 3941 ZK DOORN (UT)

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

Voir Flyer, L-3475 DUDELANGE

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Falos te Heultje

 

 

 

 

Adeps à Eben-Emael

 

 

 

 

Adeps à Marloie

   

 

 

 

 

Adeps à Villers-Sainte-Gertrude

 

 

 

 

 

Adeps à Esneux

 

 

 

 

 

Adeps à Rhisnes

 

 

 

 

 

Balade Gourmande à Dorinne

 

 

 

 

 

Pont-sur-Sambre (F)

 

 

 

 

 

Vierdaagse van Marbella (E)