bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 14

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Parochiezaal Heide-Heuvel, Heide, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

8e Herfsttocht

4-9-13-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Plassentocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Gemeenteschool Parike, Steenweg 93, 9660 OPBRAKEL (OOST-VLAANDEREN)

4e Natuurtocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Amandel, Ooikeplein 17, 9790 OOIKE (OOST-VLAANDEREN)

3e Rondom Ooike-wandeling

6-12-18-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS vzw ROTSELAAR (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Najaarstocht

4-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

Zaal Oostkouter, Oostkouter, 1730 ASSE (VLAAMS-BRABANT)

Jubileumtocht

5-7-12-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

De Ouden Tijd, Tiensevest 22, 3000 LEUVEN (VLAAMS-BRABANT)

Euraudax Hobohem

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Ster, Engelstraat 54, 8480 ICHTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Natuurwandeling

4-8-10-12-17-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Grimmertingetocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (LIÈGE)

42e Marche d'après-midi

5-10 km *** 12.00-17.00

   

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT (LIÈGE)

Euregio Marching Trophy (50 km) --- 41e Marche d'automne

50 km --- 3-6-12-21-30-40 km *** 06.30-09.00 --- 06.30-15.00

 

      :    

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Collège Saint-André, Rue Sainte-Brigide, 5070 FOSSES-LA-VILLE (NAMUR)

Marche des Monastères - Challenge des bières de la Marlagne

4-6-12-25-42-50 km *** 07.00-15.00

 

                      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Voorportaal van Jumbo Almere Buiten, Detroitpad 1, 1334 KB ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen

25 km *** 08.30-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING GEMEENSCHAPSRUIMTE MOLENEND/ROODKERK

Dorpshuis de Mounestien, Mounewei 1, 9063 JL MÛNEIN (FR)

4e Kleurenkuier

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

WANDELSPORT/FIETSVERENIGING DE BLAREN

Café-restaurant De Duker, Dwarsvaartweg 2, 8391 ML NOORDWOLDE (FR)

61e Dr. Verdeniustocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

D'n Heurnsen Tref, Brethouwerweg 9, 7122 KG AALTEN (GE)

12e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-11.30 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Kantine tennisvereniging Berg en Dal, Molenbosweg 10, 6571 BA BERG EN DAL (GE)

Herfstdagtocht Berg en Dal

60 km *** 07.30-08.00 uur

40 km *** 07.30-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

 

    

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

Dorpshuis de Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN (GE)

45e Watervalwandelingen

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STG. HERVORMD WOON-ZORG- EN DIENSTENCENTRUM

Edeseweg, Edeseweg 51, 6733 AC WEKEROM (GE)

Wicherumloo loop

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGEN SCHAIJK

Restaurant-zaal-ijssalon Nieuw Schaijk, Rijksweg 46, 5374 RB SCHAIJK (NB)

Pater Vos Tocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Olympisch Stadion, Olympisch Stadion 21, 1076 DE AMSTERDAM (NH)

Amsterdam City Walk

33 km *** 07.30-10.00 uur

26 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.30-11.00 uur

11 km *** 09.00-11.00 uur

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

Dorpshuis De Kern, Overtoom 15, 1901 EW CASTRICUM (NH)

Paddenstoelenwandeltocht

25 km *** 09.30-11.00 uur

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-13.00 uur

10 km *** 09.30-13.00 uur

5 km *** 09.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG (OV)

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

RCN Het Grote Bos, Hydeparklaan 24, 3941 ZK DOORN (UT)

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Pannenkoektocht

20 km *** 08.00-09.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Sportvereniging ARC, Olympiaweg 6, 2406 LG ALPHEN AAN DEN RIJN (ZH)

372e wandeltocht RS80 nr. 2

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING R.E.T.

Metrostation Hoogvliet, Langs de baan 110, 3191 TP HOOGVLIET ROTTERDAM (ZH)

37e RET Metrowandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.30 uur

10 km *** 08.30-12.30 uur

5 km *** 08.30-12.30 uur

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Olat te Leenderstrijp (Nl)

 

 

 

 

 

Vierdaagse van Marbella (E)

 

 

 

 

 

Wanderfreunde Konz (D)