bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Parochiecentrum Sint-Martinus, Sint-Jozeflei, 2390 WESTMALLE (ANTWERPEN)

41e Internationale Wandeltocht

5-10-15-20-30-42 km *** 08.00-15.00

 

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiecentrum, Sint-Jansstraat 146, 2910 ESSEN (ANTWERPEN)

25e Rose Gronontocht - Walk 2 Gether-tocht

6-12-18-25-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

KWSV OK50 ZONHOVEN vzw (2001)

Sint-Berchmansinstituut, Kleine Hemmenweg 4, 3520 ZONHOVEN (LIMBURG)

Jan Tielenstocht

4-5-7-9-11-17-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 4, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

44e Oktober- en Kastanjetochten

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

DE LUSTIGE STAPPERS vzw (4054)

Parochiezaal, Stationsstraat, 2230 RAMSEL (ANTWERPEN)

15e Wandeling tussen Demer en Nete

6-9-13--22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Harmonie, Stoofstraat, 1785 MERCHTEM (VLAAMS-BRABANT)

37e Herfsttocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Zaal Ons Huis, Kerkdries 2-26, 1933 STERREBEEK (VLAAMS-BRABANT)

27e Herfsttocht

5-8-12-16-20-25-30 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

Stedelijke Basisschool Zuid - De Zuiderkouter-Stasegem, Generaal Deprezstraat 91, 8530 HARELBEKE (WEST-VLAANDEREN)

27e Wandeltocht Herdenking Marcel Verstraete

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM (WEST-VLAANDEREN)

34e Zilleghemtocht

4-6-12-18-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC Ten Vrielande, Brugstraat 27, 8904 BOEZINGE (WEST-VLAANDEREN)

Van Sas tot Sastocht

7-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

ROAD RUNNERS WAVRE (BBW 031)

Salle A.S. Beauchamps, Avenue de la Constellation 3, 1300 LIMAL (BRABANT-WALLON)

3e Marche d'après-midi du Cubitus

6-12-18 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Ecole Saint-Louis, Rue de Mons 4, 7011 GHLIN (HAINAUT)

Marche d'Automne - 16e Mémorial Hilaire Debeil

5-10-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Domaine Touristique de Blegny-mine, Rue Lambert Marlet 23, 4670 BLÉGNY (LIÈGE)

17e Marche au pied du Terril

4-7-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, , 6600 LONGVILLY (LUXEMBOURG)

41e Marche des Feuilles Mortes

4-7-13-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle Amon Nos ôtes, Rue de l'Echangeur, 5020 DAUSSOULX (NAMUR)

33e Marche de l'Dêrène Mastoke

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WIOS EPE

Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE (GE)

56e Veluwe Herfstkleurenwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.30 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.30 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GELDERLAND

De Leemkuil, Luciaweg 2, 6523 NK NIJMEGEN (GE)

66e Spac Sport Herfstkleurentocht

30 km *** 09.00-10.30 uur

25 km *** 09.00-11.30 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.30 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

VER. VOOR TOERISME EN RECREATIE OUDE IJSSELSTREEK

Restaurant Van Hal, Grensweg 13, 7083 AM VOORST (GE)

Grenswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

VOCAL GROUP MAGAN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN (LI)

Herfstwandeling

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DAMESCOMITÉ FANFARE ST. WILLIBRORDUS

Schutterslokaal Heyer Heufke, Lochtstraat 8a, 6039 RV STRAMPROY (LI)

25e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

13 km *** 07.30-14.00 uur

8 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Het Dinghuis Deurne, Haageind 39, 5751 BB DEURNE (NB)

Herfstwandeltocht

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Jubileumtocht

50 km *** 08.00-09.30 uur

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Paviljoen de Krim, Roggeslootweg 6, 1795 JV DE COCKSDORP (NH)

Krimwandeltocht

20 km *** 10.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS HOOFDDORP

Tennispark, Arnolduspark 16, 2132 CR HOOFDDORP (NH)

25e Herfstkleurentocht Hoofddorp

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

IN TEMPO KOLHORN

Kantine v.v. Kaagvogels, Kaagstraat 11, 1767 CM KOLHORN (NH)

In Tempo Jubileumtocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Evean zorgcentrum Oostergouw, Koningin Julianaweg 10, 1502 DZ ZAANDAM (NH)

14e Evean Herfstwandeltocht

25 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING WANDELSPORT HAARLE

Sporthal de Belte, Zwarteweg 24, 8112 AD NIEUW HEETEN (OV)

38e Amortocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COMITÉ D'ACTIVITÉ DU PERSONNEL VOYAGES EMILE WEBER CANACH

Site Voyages Emile Weber, Z.I. Réckschleed, L-5411 CANACH

5-10 km *** 07.00-12.00 h

20 km *** 07.00-11.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Mont

 

 

 

 

 

Adeps à Braibant

    

 

 

 

 

Adeps à Flobecq

  

 

 

 

 

Adeps à Obigies

 

 

 

 

 

Balade pour la Vie à Sart-Station – jour 2