bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

Zaal D'Ouwe Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT (ANTWERPEN)

24e Parkentocht

5-10-12-13-15-20-25-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiecentrum De Magneet, Kapelstraat 50, 2223 SCHRIEK (ANTWERPEN)

9e Bamiswandeltocht

4-9-12-15-18-20-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Thomas More Campus Mechelen, Zandpoortvest 60, 2800 MECHELEN (ANTWERPEN)

Maneblusserswandeling in en rondom Mechelen

6-11-16-21-26-31 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC Neerharen, Kasteelstraat 32, 3620 NEERHAREN (LIMBURG)

50e Sparrentrip

4-8-12-21-30-43 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Buurthuis, Zelkstraat, 3545 HALEN (LIMBURG)

26e Hollewegentocht

5-8-11-13-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Hamendtzaal, Hellingstraat, 9150 RUPELMONDE (OOST-VLAANDEREN)

16e Mercatortocht

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FEESTKOMITEE OVERSLAG WACHTEBEKE (3320)

Buurthuis Snoopy, Schoolstraat 3, 9185 WACHTEBEKE (OOST-VLAANDEREN)

De Zwarte Ruitertocht

8-12-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Gemeenteschool, Schoolstraat 4, 9260 SERSKAMP (OOST-VLAANDEREN)

10e Nonnenbostocht

6-7-10-13-16-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Gemeenschapsschool Horizon, Bodegemstraat z/n, 1740 TERNAT (VLAAMS-BRABANT)

39e Kruikenburgse Wandeltochten

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Land- en Tuinbouwinstituut, Maandagse, 8730 OEDELEM (WEST-VLAANDEREN)

Herfsttocht

4-6-11-17-21 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

De Gulden Zonne, Marktplaats 6, 8830 HOOGLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Warden Oom Wandeling

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

OC Otegem, Scheldestraat 14, 8553 OTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

15e Waterhoektocht

7-14-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

BUENCAMINO vzw STEP FORWARD (5533)

Centrum De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE (WEST-VLAANDEREN)

Plus Wandeldag - Buencamino Tweedaagse van de Westhoek

6-9-12-18-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Salle Calva, Chaussée du Roi Baudouin 39, 7030 SAINT-SYMPHORIEN (HAINAUT)

31e Grande Marche de la Police de Mons - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS FRANCHIMONTOIS (LG 052)

Salle des Fêtes, Quai du Wayai 25, 4910 THEUX (LIÈGE)

40e Marche Franchimontoise

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

     

 

 

 

 

LES CLAPS SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (LIÈGE)

33e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Cercle Albert, Rue Pays de Liège 6, 5530 DURNAL (NAMUR)

Marche Souvenir Marc Collignon

6-12-20-25 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING DE ZANDLOPER

De Zandloper, de Weem 1, 6617 BG BERGHAREN (GE)

Bergharense Wandel2daagse

15 km *** 08.00-12.00 uur

8 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. PRO CORPORE

Cafe Concordia, Waaldijk 19a, 6691 MB GENDT (GE)

Wandeltocht voor onze dierbare wandelaars

25 km *** 08.00-11.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

Gymzaal Angerenstein, Angerenstein 17, 7339 BJ UGCHELEN (GE)

Rondje Veluwe

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN FANFARE AURORA

Gemeenschaphuis, Baexheimerhof, Kerkstraat 1a, 6095 BD BAEXEM (LI)

Aurorawandeling

23 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-13.00 uur

14 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE EN DRUMBAND SEMPER AVANTI

Gemeenschapshuis De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985 PG GRASHOEK (LI)

Natuurwandeling Grashoek

25 km *** 08.00-11.00 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STEUNCOMITÉ HARMONIE BERGGALM

Paviljoen Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH NOORBEEK (LI)

Najaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ECHT

Gemeenschapshuis ’t Patronaat, Caulitenstraat 6a, 6112 AL SINT JOOST (LI)

Herfsttocht

30 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

19 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

HARMONIE SINT ROSA

Café aan de Kerk, Sibberkerkstraat 46, 6301 AW VALKENBURG (LI)

Mergelwandeling

22 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

De Kneup SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Nordic Walking Kempentocht

32 km *** 07.00-10.00 uur

24 km *** 07.00-11.00 uur

16 km *** 07.00-11.00 uur

8 km *** 07.00-12.00 uur

Kempentocht

32 km *** 08.00-10.00 uur

24 km *** 08.00-11.00 uur

16 km *** 08.00-11.00 uur

8 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Wielerbaan Pijnenburg, Bijsterveldenlaan 3, 5045 ZZ TILBURG (NB)

Nederlands Kampioenschap Snelwandelen & Prestatietochten - De 6 uur van Tilburg

50 km *** 11.00 uur

20 km *** 13.00 uur

10 km *** 14.00 uur

5 km *** 14.00 uur

3 km *** 14.00 uur

1 km *** 14.00 uur

 

 

 

 

I.V.N., AFDELING DE MAASVALLEI

Vakantiepark De Bergen, Zoetendaal 10, 5446 PC WANROIJ (NB)

42e Bos- en Peelwandeling

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

ABBEKERK WANDELVERENIGING 1969

De Linde, Lindengracht 13, 1716 DD OPMEER (NH)

Het Groene Hart in West-Friesland

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

SPORTCLUB ANTILOPE

Gouweplein Waddinxveen, Gouweplein, WADDINXVEEN (ZH)

49e Langs de Gouwe loop

10 km *** 12.45 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ARDENNER FRENN BIGONVILLE

Centre Polyvalent, Rue Principale, L-8814 BIGONVILLE

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Maastrek 2017 

   

 

 

 

 

Adeps à Soumoy 

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Folschviller (F)

 

 

 

 

 

IML Fulda - dag 2 (D)