bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 30

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schutterij Sint-Trudo, Zandbergstraat, 3960 OPITTER (LIMBURG)

11e Eindezomertocht

5-7-14-20-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

College Paters Jozefieten, Brusselsesteenweg 459, 9090 MELLE (OOST-VLAANDEREN)

18e Deliriumtocht - 16e 50 km door het Land van Rode

6-12-18-25-50 km *** 07.00-15.00

 

           

 

 

 

 

WANDELCLUB OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiale Zaal La Salette, La Salettestraat 22, 9680 MAARKEDAL (OOST-VLAANDEREN)

Zevenbundertocht

5-7-12-16-23 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

Zaal Ten Wijngaert, Donkerstraat 1,3040 NEERIJSE (VLAAMS-BRABANT)

IJsewandeltocht

3-5-7-13-16-20-27 km *** 08.00-15.00

 

            

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-Restaurant De Dreve, Lange Dreve 16, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Kuurne-Ieper

50-100 km *** 14.00

 

 

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Cultureel Centrum De Tassche, Roeselaarsestraat, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

Rhodesgoedtocht

4-8-12-18-24-30-40-50 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

BUENCAMINO vzw STEP FORWARD (5533)

Centrum De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE (WEST-VLAANDEREN)

Buencamino Tweedaagse van de Westhoek

6-9-12-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Salon Communal, Rue de Leernes 151, 6030 GOUTROUX (HAINAUT)

12e Infatigable automnale

3-7-14-21 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Salle Aux Erables, Avenue des Erables, 4300 WAREMME (LIÈGE)

37e Marche des Crompires

4-8-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES CLAPS SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (LIÈGE)

33e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

Salle Les Amis de la Gaieté, Rue de la Salette, 5600 NEUVILLE (NAMUR)

Marche des Eoliennes

5-12-21-42 km *** 06.30-15.00

 

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND

Wijkcentrum De Poele, Groen van Prinstererstraat 1a, 7942 CW MEPPEL (DR)

7e Poort van Drenthetocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DE ZWALUWEN

Sporthal De Brinkhof, Brink 1, 9331 AA NORG (DR)

10e Noordenveldtocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

DE HEIDELOPERS

Boerderij Hoekelum, Edeseweg 122, 6721 KE BENNEKOM (GE)

Hoekelumse Bostocht

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DE ZANDLOPER

De Zandloper, de Weem 1, 6617 BG BERGHAREN (GE)

Bergharense Wandel2daagse

15 km *** 08.00-12.00 uur

8 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING OUDE GELDERSE KERKEN

St.-Lambertuskerk, Markt 2, 4116 BE BUREN (GE)

St. Joriskerk, Binnenstraat 1, 4117 GR ERICHEM (GE)

Agatha Capel, Zoelensestraat 2, 4013 CR KAPEL AVEZAATH (GE)

St.-Lambertuskerk, Daver 15, 4012 BA KERK-AVEZAATH (GE)

Stefanuskerk, Kerkstraat 2, 4011 EM ZOELEN (GE)

Torentocht 4e editie

35 km *** 09.00-11.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING UNG EVENEMENTEN

Kloostertuin museum Elburg, Jufferenstraat 6, 8081 CR ELBURG (GE)

Dr. Olthuis Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. PRO CORPORE

Cafe Concordia, Waaldijk 19a, 6691 MB GENDT (GE)

Wandeltocht voor onze dierbare wandelaars

25 km *** 08.00-11.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

46e Markdalwandeltocht

40 km *** 09.00-10.00 uur

30 km *** 09.00-12.00 uur

25 km *** 09.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING A SISTER'S HOPE

Squash en wellness centrum, AMERSFOORT (NH)

50K My Way

50 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

ABBEKERK WANDELVERENIGING 1969

De Linde, Lindengracht 13, 1716 DD OPMEER (NH)

Het Groene Hart in West-Friesland

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Het Polderhuis, Zuidstraat 154-156, 4361 AK WESTKAPELLE (ZE)

Memoria Walcheren '40-'45 (septembertocht)

35 km *** 08.30-09.30 uur

25 km *** 08.30-09.30 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

7 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Hoek van Holland, Rondgang 10, 3151 BP HOEK VAN HOLLAND (ZH)

371e wandeltocht RS80 nr. 1

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

KIISCHTENTRËPPLER TRËNTENG

Salle Polyvalente, Rue de Stadtbredimus 8, L-5408 BOUS

5-10 km *** 08.00-14.00 h

20 km *** 08.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

IML Fulda – dag 1 (D) 

     

 

 

 

 

Veertig om Garnwerd (Nl)