bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 24

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

Basisschool De Wilg, Eikhof 20, 2547 LINT (ANTWERPEN)

Najaarstocht

5-10-12-14-17-19-21-25 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART vzw (1046)

PZ Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, 2450 MEERHOUT (ANTWERPEN)

21e Scherpgemetentocht

4-8-14-19-25-33-43 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

De Meersche, Molenstraat, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Appelen- en perentocht - Herfsttocht

4-6-12-16-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Ontmoetingscentrum Itterdal, Opitterkiezel 240, 3960 OPITTER (LIMBURG)

Sint-Willebrordustocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Werkplaatsen Derito, Hasseltkouter 57, 9500 OPHASSELT (OOST-VLAANDEREN)

15e Natuurreservatentocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32 km *** 07.30-15.00

         

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Zaal 't Helleken, Preekekeplein 8, 9190 STEKENE (OOST-VLAANDEREN)

32e Helletochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4, 4503 PD GROEDE (ZEELAND-NEDERLAND)

6e Jacob Catstocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE FONSKES LEUVEN vzw (4031)

Cultureel Centrum 't Stichelke, Keizerstraat, 3360 LOVENJOEL (VLAAMS-BRABANT)

Herfsttocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126, 1910 BERG (VLAAMS-BRABANT)

34e Houtheimtochten

5-8-12-14-16-20-23-27-29-31 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLUST VZW (4436)

Sportzaal Levenslust vzw,  Scheestraat 74,  1750 SINT-MARTENS-LENNIK (VLAAMS-BRABANT)

18de Levenslustige wandeltocht

7-14-21 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

De Graankorrel, Magdalenastraat 29, 8940 WERVIK (WEST-VLAANDEREN)

41e Tabakstocht

6-12-15-21-28-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Koning Boudewijnschool, Marechalstraat 48, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

25e Torenhoftocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)

Salle Désirée, Rue de la Station, 6511 STRÉE (HAINAUT)

Marche de la Biesmelle

5-10-25-20 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'OURTHE (LG 019)

Salle de Géromont Loisirs, Rue du Bac 26, 4170 COMBLAIN-AU-PONT (LIÈGE)

Marche de l'Entité

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS (LIÈGE)

41e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Centre de Dépaysement, Rue de Bar, 6760 ETHE (LUXEMBOURG)

32e Marche du Daru

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE ASBEL (NA 052)

Salle Le Chérimont, Rue du Chérimont, 5537 BIOUL (NAMUR)

30e Marche d'automne

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

             

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)

Sport- und Freizeitzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH (LUTTICH)

37. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING GORSSEL

Eetcafé-cafetaria de Hoek, Joppelaan 5, 7213 AA GORSSEL (GE)

Wvg Herfsttocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

41e Paschalismars

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

TOCHT OM DE NOORD

Voor plaats zie website (GR)

Wandelfestival Tocht om de Noord

40 km *** 06.30-08.00 uur

25 km *** 08.00-09.30 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING WANDELVRIENDEN TERMAAR '93

Café ’t Flaterke, Sprinkstraat 59, 6269 AN MARGRATEN (LI)

Mergellandtocht

30 km *** 07.00-12.00 uur

22 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-14.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DE GRENSSTAPPERS

Café Scheepers-Hansen, Bosstraat 10, 6015 AK NEERITTER (LI)

Grensstapperstocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

7 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEIN

Zalencentrum Kerensheide, Schineksstraat 11, 6171 AM STEIN (LI)

Maaslandtocht

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

16 km *** 08.00-14.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Herfsttocht - WSV Z.U.Th.

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDEL SPORT VERENIGING NUENEN

Clubgebouw LONU, Wettenseind 26, 5674 AA NUENEN (NB)

9e Vincent wandeling

32 km *** 07.30-11.00 uur

24 km *** 07.30-12.00 uur

16 km *** 07.30-13.00 uur

8 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENING OSS '78

Sint Jozefkerk, Oude Molenstraat 8, 5342 GC OSS (NB)

Titus Loop

25 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB G.V.A.C.

Sportkantine GVAC/Kempencampus, Knegselseweg 40, 5504 NC VELDHOVEN (NB)

Grote GVAC Wandeltocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

EERSTE HELDERSE WANDELVERENIGING DE JUTTER

Clubgebouw De Jutter, Spoorgracht 5a, 1781 CC DEN HELDER (NH)

De Juttertocht

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE KENNEMER JAGERS

Zalencentrum Velserduin, Velserduinplein 3, 1971 BR IJMUIDEN (NH)

19e J. Jansen Wandeltocht

25 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Kantine OKV, Twiskeweg 101, 1511 BW OOSTZAAN (NH)

Fijn in Oostzaan en Twiske

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOVA

Clubgebouw AV Nova, Oostwal 33, 1749 XK WARMENHUIZEN (NH)

Nova Kompas Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 08.30-11.30 uur

10 km *** 08.30-12.30 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Startlocatie nog onbekend  (NH)

Weekendwandeling Verbinding

 

 

 

 

HENGELOSE WANDELUNIE

Proggiehoes, Beckumerschoolweg 38, 7554 PZ HENGELO (OV)

Twentse Roswandeling

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09,00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

Pulchri Studio, Lange Voorhout 15, 2514 EA 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Den Haag Vredesmarathon

60 km *** 05.00-05.15 uur

42 km *** 06.45-08.00 uur

31 km *** 09.10-10.00 uur

21 km *** 09.10-10.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTIEF WANDELGROEP ZOETERMEER

Outdoor Herwijnen, Dorpsstraat 66, 2712 AM ZOETERMEER (ZH)

Geuzenwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

12 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

OURDALL NËSSKNACKER VIANDEN

Centre Culturel Larei, Rue Charles Mathias André, L-9425 VIANDEN

6-11-15 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

HRT Nationale Wandeldag te Amstenrade (Nl)

 

 

 

 

 

Adeps à Jemelle

 

 

 

 

 

MEVE Randonnée à Saint-Sylvestre-Cappel (F)