bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Zonneputteke, Zonneputteke, 2980 ZOERSEL (ANTWERPEN)

's Heerentocht

6-11-17-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

O.C. De Schans, Rode Kruisplein, 3940 HECHTEL (LIMBURG)

38e Duinentocht

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

GC Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT (LIMBURG)

Klompentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Land- en Tuinbouwschool, Weverstraat 23, 9100 SINT-NIKLAAS (OOST-VLAANDEREN)

Vos Reynaert Achterna

3-6-12-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

V.T.I., Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE (OOST-VLAANDEREN)

36e Canteclaermarsen - De Gordel der Leiestreek

6-12-18-24-32 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (OOST-VLAANDEREN)

12e Speculoostocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

HOC De Fransman, Heldergemstraat 136, 9450 HELDERGEM (OOST-VLAANDEREN)

Bevrijdingstocht

5-10-14-20 km *** 06.30-15.00

     

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zegelsemschool, Teirlinckstraat 22, 9660 ZEGELSEM (OOST-VLAANDEREN)

16e Kasseidorptocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

H. Hartinstittuut, Naamsesteenweg 355, 3001 HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

Omloop van het Dijleland

4-7-12-20-30-35 km *** 07.30-15.00

 

     

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Zaal De Eendracht, Jan Hammeneckerstraat 33, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

Eindezomertocht

6-12-17-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Sporthal De Bamburg, Baronstraat 25, 8434 LOMBARDSIJDE (WEST-VLAANDEREN)

48e Internationale Duin- en Poldertocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Tent in Minnewaterpark, Minnewaterpark, 8800 BRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

22e Kroenkel door autoloze zondag

6-11-15-18-21-25 km *** 08.00-15.00

 

     

 

 

 

 

WALHOEVESTAPPERS WESTVLETEREN (5353)

Walhoeve, Eikhoekstraat 65, 8640 WESTVLETEREN (WEST-VLAANDEREN)

21e Walhoevetocht voor het goede doel

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHES DES TROIS FRONTIÈRES AMTF (LG 091)

Salle A.M.T.F., Rue Haute 3, 4850 PLOMBIÈRES (LIÈGE)

46e Marche Internationale des Trois Frontières

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE (LIÈGE)

32e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-22 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Salle Le Cercle Patria, La Strale, 6792 RACHECOURT (LUXEMBOURG)

33e Marche des Fourmis

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA 016)

Salle La Balnéaire du Casino, Boulevard des Souverains, 5500 DINANT (NAMUR)

37e Marche du Viaduc

6-12-21-30 km *** 06.30-14.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

DWINGELOËR WANDELVERENIGING DOOR OEFENING STERK

Cultureel centrum Over Entinghe, Entingheweg 13, 7991 CB DWINGELOO (DR)

9e Rondom de Siepel

30 km *** 08.30-10.30 uur

20 km *** 09.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-11.30 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

Café de Deel, Didamseweg 13, 7037 DH BEEK (GE)

Najaarstocht

24 km *** 08.30-10.00 uur

18 km *** 08.30-11.00 uur

12 km *** 08.30-12.00 uur

6 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN IN VRIJHEID

Sporthal Heuvelland, Ambachtsweg 8, 6562 AV GROESBEEK (GE)

10e Euregio Vrijheidswandeling

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-13.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

BERNARD WEENINK STICHTING

Openluchtmuseum Erve Kots, Eimersweg 4, 7137 HG LIEVELDE (GE)

Rondje Erve Kots

30 km *** 09.00-09.30 uur

21.5 km *** 09.00-09.30 uur

20 km *** 09.00-09.30 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Koffie- en eethuis de Gelderse Poort, Rijndijk 6, 6566 CG MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Pannerden

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WANDELLUST

Gemeenschapshuis St. Servaas Nunhem, Leudalweg 5, 6086 AT NEER (LI)

Najaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE BERG EN DAL

Fanfarezaal Berg en Dal, Dorpsstraat 27, 6277 NC SLENAKEN (LI)

Gulpdaltocht

25 km *** 07.30-12.00 uur

18 km *** 07.30-13.00 uur

12 km *** 07.30-14.00 uur

7 km *** 07.30-15.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN

Café De Viersprong, Kanaalstraat 10, 5104 AC DONGEN (NB)

Herfsttocht

20 km *** 10.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

Pannenkoekhuis 't Brabants Genot, Heikantstraat 23, 5581 VB WAALRE (NB)

De Wolderse Vennentocht

36 km *** 08.00-09.30 uur

26 km *** 08.00-11.00 uur

21 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-13.30 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE IMMINKHOEVE DALFSEN

Vakantiecentrum De Imminkhoeve, Lemelerweg 41, 8148 PB LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse: Afgelast

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SYNDICAT D'INITIATIVE asbl WILTZ

Hall Sportif, Avenue Nicolas Kreins, L-9536 WILTZ

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Jevigné

 

 

 

 

 

Adeps à Loyers 

 

 

 

 

Adeps à Bioul

  

 

 

 

 

Adeps à Braffe

 

 

 

 

 

IML te Leutasch (A)