bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feesttent Volpenswege, Volpenswege 31, 9940 SLEIDINGE (OOST-VLAANDEREN)

25e Herfstwandeling

7-11-16-20-24-27-30 km *** 07.00-15.00

       :  

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 MELDERT-LUMMEN (LIMBURG)

Kalendriestocht

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

BINDKRACHT vzw (4104)

Zaal 't Park EMI, Hannuitsesteenweg 80, 3400 LANDEN (VLAAMS-BRABANT)

Bindkrachttocht

5-8-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Hof Ten Eede, Huytstraat 22, 9450 HAALTERT (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Haaltert

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

KVG GEWEST IEPER (5229)

Parochiecentrum De Familiekring, Crescendostraat 19, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

29e KVG-Wandeltocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Brandweerarsenaal, Grote Noordstraat 25, 8830 HOOGLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Brandweerwandeling

4-8-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Atheneum Jan Fevijn, Daverlostraat 132, 8310 ASSEBROEK-BRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

35e Arsebrouc-tocht

6-10-14-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

OC De Bilkhage, Lavendellaan 31, 8790 WAREGEM (WEST-VLAANDEREN)

23e Steepletocht

5-9-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Salle Communale, Rue des Combattants 3, 1421 OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC (BRABANT-WALLON)

41e Marche de l'Empereur

4-8-12-20-40-60 km *** 06.00-15.00

 

        

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (HAINAUT)

20e Marche du Centre Culturel et Sportif

6-12-20-25-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

MARCHES DES TROIS FRONTIÈRES AMTF (LG 091)

Salle A.M.T.F., Rue Haute 3, 4850 PLOMBIÈRES (LIÈGE)

46e Marche Internationale des Trois Frontières

6-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE (LIÈGE)

32e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-22-30-42 km *** 06.30-15.00

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING PARK DIEPSTROETEN

Eetcafé De Lombok, Hendrik van Boeijenlaan 5, 9404 LP ASSEN (DR)

11e Brinkstal Banjer Loop

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

3 km *** 09.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Koffie- en eethuis de Gelderse Poort, Rijndijk 6, 6566 CG MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Buurthuis Doddendaal, Achter Valburg 2, 6511 DM NIJMEGEN (GE)

52e Nijmegen-Rotterdammars

160 km *** 11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Pannerden

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VEENDAM

Sportcentrum Ruitershorn, Helder Camaraweg 1, 9649 AT MUNTENDAM (GR)

Ruitershornwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WANDELLUST

Het Patronaat, Leudalweg 5, 6086 AT NEER (LI)

Najaarswandeling

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELENDE KRABBEN

Franken Fruit, Balsedreef 1, 4623 RA BERGEN OP ZOOM (NB)

52e Krabbentocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

24 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Dam Amsterdam, Dam 1, 1012 JS AMSTERDAM (NH)

Dam tot Dam Wandeltocht

42 km *** 07.00-08.00 uur

27 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.30-11.30 uur

10 km *** 09.00-11.00 uur

5 km *** 09.30-11.00 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS HAAKSBERGEN

Theater de Kappen, Sterrebosstraat 2, 7481 DD HAAKSBERGEN (OV)

Dagwandelmarathon - Halve Dagwandelmarathon - Mini Kennedymars

42.2 km *** 06.00-08.00 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 12.00-15.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE IMMINKHOEVE DALFSEN

Vakantiecentrum De Imminkhoeve, Lemelerweg 41, 8148 PB LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING GIETHOORN SAMEN EEN

Sportkantine S.V. Giethoorn S.E., Kerkweg 36B, 8355 BL GIETHOORN (OV)

Holland Venetië Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK

Kantine s.v. D.F.S., Leliëndaleweg 13, 4328 LD BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

Water- en windwandeltocht

30 km *** 08.15-10.00 uur

20 km *** 08.15-10.00 uur

15 km *** 10.00-12.30 uur

8 km *** 10.00-12.30 uur

5 km *** 10.00-12.30 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Sta op Zorg, Badhuisstraat 101, 4381 LP VLISSINGEN (ZE)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

20 km *** 08.30 uur

10 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD (R'DAM)

B.V.V. Barendrecht Sportpark De Bongerd, Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT (ZH)

VMBO Slinge, Beumershoek 3, 3085 EA ROTTERDAM (ZH)

BaRo dubbel Barendrecht - BaRo-dubbel Rotterdam

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING KINDERDIJK

IJsclubgebouw Thialf, De Hoop 13, 2931 HW KRIMPEN AAN DE LEK (ZH)

Loetboswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEVENEMENTEN PIJNACKER

Kantine Oliveo Handbal, Zilverreigerdreef 111, 2643 MC PIJNACKER (ZH)

Frisse Najaarstocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse: Afgelast

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FOOTING CLUB PER PEDES BERTRANGE

Centre Atert, Rue Atert, L-8051 BERTRANGE

6-12 km *** 12.00-16.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Euraudax à Obernai (F)

  

 

 

 

 

IML te Leutasch (A)