bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BEEKAKKERS BEERSE vzw (1011)

Parochiezaal Vlimmeren, Hoogstraat, 2340 VLIMMEREN (ANTWERPEN)

41e Rondom Beerse

5-7-13-17-20-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK (LIMBURG)

Braambierentocht - Euregio Marching Trophy

4-6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

School De Horizon, Molenstraat 57, 9300 AALST (OOST-VLAANDEREN)

3e Ajuintocht

6-12-18-24-32 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDEL TEAM BEVEREN-WAAS (3218)

Sportzone Braderic - Kantine KFC Vrasene, Smisstraat, 9120 VRASENE (OOST-VLAANDEREN)

40e Acht-Dorpentocht

4-7-14-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB I.P.A. BELGIË (3486)

Sint-Paulusschool, Loofblommestraat 28, 9051 SINT-DENIJS-WESTREM (OOST-VLAANDEREN)

12e Wandeltocht IPA België

6-12-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL vzw (4023)

Cultuurcentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (VLAAMS-BRABANT)

Peiperneutentocht

5-8-13-20-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

RWK DE MORGENSTOND HUMBEEK (4161)

Sporthal, Nachtegaallaan 5, 1851 HUMBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Omloop Parel van Brabant

6-12-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Sportzaal Camping Kompas, Brugse Steenweg 49, 8620 SINT-JORIS-NIEUWPOORT (WEST-VLAANDEREN)

West-Vlaanderen Wandelt

4-7-14-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS vzw VICHTE (5361)

De Stringe, Ommersheimplein, 8570 VICHTE (WEST-VLAANDEREN)

23e Prutsketochten

4-6-12-18-25-36 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Wielingencentrum, Graaf Jansdijk, 8420 WENDUINE (WEST-VLAANDEREN)

11e Nazomertocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Alleé des Sports, 1480 TUBIZE (BRABANT-WALLON)

26e Marche de l'Entité

6-12-21 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

LES HURLUS EN BALADE (HT 067)

Salle Roger Lefebure, Chaussée d'Audenarde, 7742 HÉRINNES-LEZ-PECQ (HAINAUT)

Marche des Hurlus en Balade - Challenhe interclubs ACHO

6-13-18-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

TREMPLIN ANGLEUROIS (LG 119)

Ecole Communale du Sart Tilman, Rue du Sart Tilman 390, 4031 ANGLEUR (LIÈGE)

42e Marche du Sart Tilman

5-6-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX 041)

Salle La Caïollire, Rue de la Gare, 6831 NOIREFONTAINE (LUXEMBOURG)

14e Grande marche des Croisés

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Ecole des Soeurs, Rue Gaston Hérali 1, 5060 FALISOLLE (NAMUR)

36e Marche de la Biesme

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

TAPP-TAPP RODT (VGDS 014)

Skihütte Rodt, Rodt, 4780 RODT (LUTTICH)

38. Internationale Spätsommerwanderung

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

MFC De Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING STEUNCOMITÉ HARMONIE AMICITIA

Harmoniezaal Amicitia, Bredeweg 25, 6262 NX BANHOLT (LI)

St. Gerlachuswandeling

28 km *** 07.30-12.00 uur

21 km *** 07.30-13.00 uur

15 km *** 07.30-14.00 uur

10 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

HARMONIE L'UNION

Gemeenschapshuis Born, Prinsbisdomstraat 5, 6121 JE BORN (LI)

Wandel Mee met L'Union

25 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-14.00 uur

10 km *** 07.30-14.00 uur

6.5 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VOORWAARTS

Juphuis, Schandelerstraat 79, 6412 XM HEERLEN (LI)

Najaarstocht

21 km *** 08.00-12.00 uur

16 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING STANDDAARBUITEN 1990

Voetbalkantine SVC, Dr. Poelsstraat 4, 4758 AN STANDDAARBUITEN (NB)

Wandeltocht het Wandelstokje

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

SPORT- EN ONTSPANNINGSVERENIGING PONTANIA

Clubgebouw Pontania, Roomtuintjes 233, 1093 TD AMSTERDAM (NH)

Pontania '68 Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING RADBOUD

Café West, Meerlaan 1, 1671 ED MEDEMBLIK (NH)

Radboudwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

locatie nog niet bekend, BAARN (UT)

Baarn en De Vuursche

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Herfsttocht

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-09.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HAAGLANDEN

Kinderboerderij het Akkertje, Julialaantje 15a, 2282 NW RIJSWIJK (ZH)

7e Strandwalwandeling

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFALKEN STEINFORT

Centre Roudemer, Rue de Hagen 7A, L-8421 STEINFORT

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Marche-en-Famenne

  

 

 

 

 

Adeps à Natoye

 

 

 

 

 

Adeps à Thy-le-Château

 

 

 

 

 

Adeps à Bizory

 

 

 

 

 

Adeps à Soignies

 

 

 

 

 

Oost-Vlaanderens Mooiste te Zottegem

 

 

 

 

Marche Populaire de Vireux-Wallerand (F) 

  

 

 

 

 

IML te Arenzano (I)