bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Surferschalet, Grote Bergen 59, 2830 WILLEBROEK (ANTWERPEN)

Balsemientocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Sint-Oda, Breugelweg, 3900 OVERPELT (LIMBURG)

Sint-Odatocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK (LIMBURG)

Braambierentocht - Euregio Marching Trophy

4-6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

DE VELPENSE WANDELAARS (2407)

Tent, Liniestraat 59, 3545 HALEN (LIMBURG)

Dwars door Velpen

5-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Parochiezaal Ename, Paardenmarktstraat, 9700 ENAME (OOST-VLAANDEREN)

Ename-tocht

7-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM (3501)

Dienstencentrum Oud-Sint-Jozef, Mevrouw Courtmanslaan 91, 9990 MALDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - Switchback Memorial March

8-16-24-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

PC Melkwezer, Hazenbergstraat, 3350 LINTER (VLAAMS-BRABANT)

Fruittocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Feestzaal Local Unique, Oude Vesten, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Ronse

25-50-75 km *** 06.30

 

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Zaal De Loft, Fabriekstraat 1, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

27e Boterronde

7-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

De Wissel, Tramstraat 6, 8750 WINGENE (WEST-VLAANDEREN)

Septembertocht door Wingene

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Chapelle Notre Dame de la Bruyère, Rue de Nalinnes 555, 6001 MARCINELLE (HAINAUT)

41e Marche des Noisettes

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole Communale, Rue du Pont 8, 4480 HERMALLE-SOUS-HUY (LIÈGE)

Marche d'après-midi

4-8-12-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Ecole Communale, Rue de Le-Mesnil, 5670 OIGNIES-EN-THIÉRACHE (NAMUR)

Marche du centre géographique de l'Europe des 15

6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING HERINNERINGSCENTRUM KAMP WESTERBORK

Kamp Westerbork, Oosthalen 8, 9414 TG HOOGHALEN (DR)

Wandelen in het spoor van de Jodenvervolging

7 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VAN Z.. TOT Z.. TOCHT

Centrum op het Kerkplein, Kerkplein 1, 3891 ED ZEEWOLDE (FL)

Van Z.. tot Z.. tocht

110 km *** 19.00 uur

82.5 km *** 23.00 uur

55 km *** 05.30 uur

27.5 km *** 11.45 uur

 

 

 

 

LIONCLUB OOSTSTELLINGWERF

Boerenstreek, Boerestreek 2, 8426 BP APPELSCHA (FR)

Appelstap

30 km

15 km

5 km

 

 

 

 

GYMNASTIEKVERENIGING LUCTOR ET EMERGO

Zalencentrum de Oldenburg, Hofplein 1, 6665 DH DRIEL (GE)

Polentocht Driel

30 km *** 09.00-11.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

MFC De Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING ACTIVITEITEN STAD APPINGEDAM

Oude Raadhuis, Wijkstraat 36, 9901 AJ APPINGEDAM (GR)

Vierde Fivelstadtocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

5 km *** 10.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING KWAAKERRUN

Gemeenschapshuis De Bantuin, Pastoor Kierkelsplein 20, 5916 SW VENLO (LI)

Kwaakerrun

15 km *** 09.30-10.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENING OSS '78

Natuurcentrum De Maashorst, Erenakkerstraat 5, 5388 SZ NISTELRODE (NB)

De Maashorst Beweegt

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DE 80 VAN DE LANGSTRAAT

Raadhuisplein Waalwijk, Raadhuisplein 2, 5141 KG WAALWIJK (NB)

De 36e Rabobank 80 van de Langstraat

80 km *** 20.00 uur

 

      

 

 

 

 

SPORT- EN ONTSPANNINGSVERENIGING PONTANIA

Clubgebouw Pontania, Roomtuintjes 233, 1093 TD AMSTERDAM (NH)

Pontania '68 Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Vogelhuis Oranjerie, Dorpsstraat 204, 1796 CH DE KOOG (NH)

Sponsorwandeltocht/ Texel Culinair

15 km *** 13.00-14.00 uur

10 km *** 13.00-14.00 uur

5 km *** 13.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING RADBOUD

Café West, Meerlaan 1, 1671 ED MEDEMBLIK (NH)

Radboudwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING MARKTSTAD RUN PURMEREND

SPORT 2000, Dubbele buurt 23winkel, 1441 CT PURMEREND (NH)

Markt Stad Walk MSW

24 km *** 09.00-10.00 uur

14 km *** 10.00-11.00 uur

 

 

 

 

ADHOCWERK

Lossers Voetcomfort, Raadhuisstraat 20, 7581 AA LOSSER (OV)

9e Loslopers Najaarswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

locatie nog niet bekend, BAARN (UT)

Baarn en De Vuursche

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

ATVERNI

Fort Vreeswijk, Fort Vreeswijk 1, 3433 ZZ NIEUWEGEIN (UT)

9e Sluizenwandeltocht

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING FRUITWANDELTOCHTEN GOES

Omnium, Zwembadweg 3, 4463 AB GOES (ZE)

Nazomertocht

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-09.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

7e Oosterschelde Nazomertocht

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING WILLEN IS KUNNEN (W.I.K.)

Het Polderwiel, Dudok-erf 58, 3315 KA DORDRECHT (ZH)

6e Schapenkoppentocht

35 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Clubgebouw wsv S.D.S., Hooftskade 92a, 2526 KB 'S-GRAVENHAGE (ZH)

21e S.D.S. Paleizentocht

25 km *** 09.00 uur

15 km *** 09.00 uur

10 km *** 09.00 uur

5 km *** 09.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPOMUZA

Honk en Softbalver. Mets, Prunuslaan 3, 2871 RR SCHOONHOVEN (ZH)

Zilverstadtocht

30 km *** 09.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Marschfreunde Ensheim (D) 

 

 

 

 

IML te Arenzano (I)