bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 3

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg, 2627 SCHELLE (ANTWERPEN)

40e Wandeling door de Rupelstreek

4-7-12-17-21-28-35-50 km *** 06.00-15.00

 

      

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, 2330 MERKSPLAS (ANTWERPEN)

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal Lentedreef, Lentedreef, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Heidetocht - Hengelhoef

4-6-8-9 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Den Horst, Gelderhorsten, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

35e Kattenbosserheidetocht

5-9-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Gemeentehallen, Kloosterstraat 32, 9820 MERELBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Merelbeekse Wandeltocht - Herdenkingstocht Maurice De Bruyne

6-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT (OOST-VLAANDEREN)

Internationale Kwaktocht

4-7-10-14-21 km *** 08.00-15.00

         

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Het Klinket, Sasputsestraat 14, 4507 JX SCHOONDIJKE (ZEELAND-NEDERLAND)

Moaneblusserstocht

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Sporthal, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (VLAAMS-BRABANT)

Wittetocht

6-8-10-12-15-18-20-25-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Sporthal Ogierlande, Torhoutstraat 6, 8830 GITS (WEST-VLAANDEREN)

30e Stoomtuigwandeling

4-6-10-15-21-30 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Taverne-tearoom De Bootsman, Vaartdijk-Noord 19, 8432 LEFFINGE (WEST-VLAANDEREN)

Tempelierstocht - Herinneringstocht Jan De Lee

7-14-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Zaal De Bommel, Doelhofstraat 26, 8377 NIEUWMUNSTER (WEST-VLAANDEREN)

Oudlandpoldertocht

5-6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV NATUURTUIN GILBERT DESLOOVERE (5527)

KTA De 3 Hofsteden, Minister de Taeyelaan 11, 8500 KORTRIJK (WEST-VLAANDEREN)

Kortrijk in 't groen

3-6-11-16 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT 001)

Salle Omnisports, Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE (HAINAUT)

43e Marche de la Vallée de la Dendre - Challenge interclubs ACHO

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS (FLÉMALLE) (LG 158)

Cercle Saint-Joseph et Saint-Victor, Rue Jules Beaumont, 4400 AWIRS (LIÈGE)

30e Marche Internationale

5-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (LUXEMBOURG)

44e Marche de jour

6-10-20-30 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Saint Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES (nAMUR)

37e Marche des Ducs

4-6-12-21-30 km *** 06.00-15.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

De Herberg, Dorpsstraat 10a,7251 BB VORDEN (GE)

Kastelen- en landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

4.5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN IN BAARLO

GMB B.V., Pratwinkel 5, 5991 NP BAARLO (LI)

Septemberwandeling / Wandelen in Baarlo

25 km *** 07.30-11.00 uur

20 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING À HERMKES

Café Monti, Wilhelminastraat 13, 6285 AS EPEN (LI)

Mergellandtocht

20 km *** 08.00-14.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-15.00 uur

5 km *** 08.00-15.00 uur

  

 

 

 

 

WC AMBY (CARNAVALSVERENIGING DE SJLAAIBOK)

Gemeenschapshuis Ambijerhoof, Severenplein 27, 6225 AZ MAASTRICHT (LI)

Wandeltocht Amby

28 km *** 07.00-12.00 uur

22 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OLST

Sportcafé de Hooiberg, Hooiberglaan 9, 8121 RA OLST (OV)

Landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

Restaurant 't Binnenhof Paasloo, Binnenweg 12, 8378 JJ PAASLOO (OV)

Waterreijk Wandel3Daagse

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING FEESTCOMITÉ GRAAUW

Gemeenschapshuis Graauw, Dorpsstraat 46, 4569 AK GRAAUW (ZE)

Klavertje Vier Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-16.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Sportpark svw Molenpark, Kleine Schelluinsekade 5c, 4204 TZ GORINCHEM (ZH)

Gorinchem-Tilburg

40 km *** 06.30 uur

Restarant de Koppelpaarden, Oude Kerkstraat 1, 4271 BB DUSSEN (NB)

Dussen-Tilburg

25 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

WIJK- EN SPEELTUINVER. BOSPOLDER-TUSSEN DIJKEN

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

35e Wereldhaventochten

37 km *** 07.30-09.00 uur

27 km *** 09.00-11.00 uur

22 km *** 09.00-12.00 uur

17 km *** 10.00-13.00 uur

12 km *** 10.00-14.00 uur

7 km *** 11.00-15.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

HEEMELSDÉIERCHER SENNINGEN

Centre de Loisir Loisi, Rue Am Sand, L-6906 NIEDERANVEN

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Louveigné

 

 

 

 

 

Adeps à Stavelot

 

 

 

 

 

Adeps à Miecret

 

 

 

 

 

Adeps à Gesves

 

 

 

 

 

Adeps à Villers–le–Peuplier

 

 

 

 

 

Adeps à Ottré

 

 

 

 

 

Adeps à Lavaux-Sainte-Anne

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Contz-les-Bains (F)