bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, 2330 MERKSPLAS (ANTWERPEN)

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal De Plas, Binnenvaartstraat, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Heidetocht - Kelchterhoef

4-7-9-10-15-21 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zaal Telex, Kerkhofweg, 9770 KRUISHOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

Wandelen door Kruishoutem

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

SSG De Rede, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN (ZEELAND-NEDERLAND)

38e Vliegende Hollandertocht

6-12-18-25-31 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Sint-Pauluszaal, Processiestraat, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

28e Stichtingstocht

5-10-16-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Torhout

25-50-75-100 km *** 14.00

 

   

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC Utendoale, Sulferbergstraat 11, 8954 WESTOUTER (WEST-VLAANDEREN)

Elfbergentocht

7-10-15-20-25-33-42-50-60 km *** 06.00-15.00

 

      

 

 

 

 

MARCHING TEAM SAINT GABRIEL (HT 070)

Salle Saint-Joseph, Rue Noulet, 7110 STRÉPY-BRACQUEGNIES (HAINAUT)

23e Marche des Ascenseurs

3-6-12-20-30 km *** 07.00-17.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement, 4633 MELEN (LIÈGE)

43e Marche des Gais Lurons

4-6-12 km *** 12.00-17.00

   

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS (FLÉMALLE) (LG 158)

Cercle Saint-Joseph et Saint-Victor, Rue Jules Beaumont, 4400 AWIRS (LIÈGE)

30e Marche Internationale

5-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Institut Sainte-Julie, Rue de Nérette 2, 6900 MARCHE-EN-FAMENNE (LUXEMBOURG)

22e Marche de la Rentrée - 21e Longue distance de la Famenne (43-50 km)

6-12-20-30-43-50 km *** 06.00-14.00

 

             

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Saint-Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES (NAMUR)

37e Marche des Ducs

4-6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

LOOPGROEP BEILEN

Camping Boszicht, Smalbroek 46, 9411 TV BEILEN (DR)

8e Midden-Drenthe Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING MAAS EN WAALSE DIJKENLOOP

De Rosmolen, Leliestraat 19, 6658 XN BENEDEN-LEEUWEN (GE)

13e Bourgondisch Fruitwandelen

 

 

 

 

POLITIE SPORTVERENIGING RENKUM

Sportpark Hartenstein, J.J.Talsmalaan 11, 6862 BZ OOSTERBEEK (GE)

71e Airborne Wandeltocht

40 km *** 07.30-10.00 uur

25 km *** 10.00-13.30 uur

25 km *** 11.00-13.30 uur

15 km *** 10.00-13.30 uur

15 km *** 11.30-13.30 uur

10 km *** 10.00-13.30 uur

10 km *** 11.30-13.30 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Middenmeersportpark voetbalvereniging TOG, Radioweg 69, AMSTERDAM (NH)

Amsterdam-Tilburg

125 km *** 15.00 uur

Eetcafé kwalitaria Vleuten, Hindersteinlaan 2d, 3451 EZ VLEUTEN (UT)

Vleuten-Tilburg

80 km *** 21.45 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVER. AVONDVIERDAAGSE NOORD-HOLLAND

Harteheem, De Cirkel 1, 1967 NM HEEMSKERK (NH)

Oudt Haerlemtocht

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING FEESTWEEK VIJFHUIZEN

Feesttent Zijdewinde, Zijdewinde 3, 2141 VA VIJFHUIZEN (NH)

13e Kennedymars Vijfhuizen

80 km *** 22.00 uur

 

 

 

 

 

SICHTING WANDELORGANISATIE STAPHORST

Eetkamer Het Vosje, Heerenweg 36, 7955 PE IJHORST (OV)

Nazomertocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

Restaurant 't Binnenhof Paasloo, Binnenweg 12, 8378 JJ PAASLOO (OV)

Waterreijk Wandel3Daagse

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING RTV BUNSCHOTEN

Gebouw Rode Kruis, Prinses Irenestraat 8, 3751 DH BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (UT)

Visserijwandeltocht

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZELDEN RUST

SSG De Rede, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN (ZE)

38e Vliegende Hollandertocht

31 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-15.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE DORDTSE VIERDAAGSE

S.C. Movado, Patersweg 205, 3314 HV DORDRECHT (ZH)

1e Fred van de Pol wandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WIJK- EN SPEELTUINVER. BOSPOLDER-TUSSEN DIJKEN

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

35e Wereldhaventochten

37 km *** 07.30-09.00 uur

27 km *** 09.00-11.00 uur

22 km *** 09.00-12.00 uur

17 km *** 10.00-13.00 uur

12 km *** 10.00-14.00 uur

7 km *** 11.00-15.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Stichting De Haven, Groenewegje 76, 2515 LN 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Radio Apollo (in samenwerking met IVAS) te Wiekevorst

 

 

 

 

 

Walfridusvoettocht te Bedum (Nl)