bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Parochiezaal O.L.V., Mechelsesteenweg 233/2, 2500 LIER (ANTWERPEN)

Zimmertocht

4-8-12-15-22-28 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Bosco College, Don Boscostraat, 3940 HECHTEL (LIMBURG)

Zomertocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

MPI Sint-Ferdinand, Sint-Ferdinandstraat 1, 3560 LUMMEN (LIMBURG)

Kermistocht

5-10-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal Den Bond, Kleinhulst 4, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

43e Internationale Mars Omloop 't Hoeksken

4-6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Jeugdhuis, Koninginnestraat 3, 4515 CA IJZENDIJKE (ZEELAND-NEDERLAND)

Petit-Paris wandeltocht

4-8-12-15-20-26-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

VZW De Bolster, Gaverstraat 2, 9630 BEERLEGEM (OOST-VLAANDEREN)

3e Hoevetocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS vzw (4039)

Zaal Leeuwkens, Kerkdreef, 3210 LINDEN (VLAAMS-BRABANT)

29e Hagelandwandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Gemeentelijk Trefcentrum Baljuwhuis, Kammeersweg 20, 1570 GALMAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

18e Baljuwtochten

6-9-12-16-21-25-28-35-42 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS (4518)

Sporthal Kampenhout, Zeypestraat 26, 1910 KAMPENHOUT (VLAAMS-BRABANT)

Zomertocht

5-9-13-18-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

O.C. d'Iefte, Hoogstraat 122, 8540 DEERLIJK (WEST-VLAANDEREN)

Einde vakantie-tocht

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo,  Ol Fosse d'Outh,  6660 HOUFFALIZE ( LUXEMBURG)

Ol Fosse d'Outh Wandelclassics

6-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Ecole Communale, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE (BRABANT-WALLON)

30e Marche de l'Argentine

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

COMITÉ PROVICIAL DU HAINAUT (HT 000)

Salle des Fêtes, Place des Combattants, 6280 GERPINNES (HAINAUT)

40e Marche Provinciale du Hainaut

5-10-20-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (LIÈGE)

44e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00

       

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (LUXEMBOURG)

Marche de la Rentrée

6-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Salle Notre-Dame de Lourdes, Chemin de Lisogne, 5502 THYNES (NAMUR)

33e Marche d'été - Challenge des Galoches en Folie

4-7-12-22-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Sportpark Duurshof, Schoolstraat, 7872 PC VALTHE (DR)

Goede doelen tocht Valthe

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-11.00 uur

5 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

Gymzaal De Kempe, De Kempe 45, 7371 BT LOENEN (GE)

6e Stiefeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

FANFARE ST. CAECILIA

Huize Bougie, Hobbelrade 68, 6176 CH SPAUBEEK (LI)

Zomerwandeling

20 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE SINT LAURENTIUS

Zorgboerderij Asselterhof, Pastoor Pinckersstraat 26, 6071 NW SWALMEN (LI)

Natuurwandeltocht

30 km *** 07.00-11.00 uur

22 km *** 07.00-11.00 uur

17 km *** 08.00-12.00 uur

11 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VOERENDAAL

Trefcentrum Kunderhoes, Hogeweg 74, 6367 BG VOERENDAAL (LI)

Nazomertocht

21 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-13.00 uur

9 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DE LEIENTOCHT

De Pastorie, Herenstraat 11, 3985 RP WERKHOVEN (UT)

6e De Leientocht

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS KAYL asbl

Veräinshaus Um Widdem, Rue de l'Hôtel de Ville 2, L-3674 KAYL

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Nationaal Park Hoge Kempen

 

 

 

 

 

Adeps à Xhoris 

 

 

 

 

 

Adeps à Erneuville 

 

 

 

 

 

Adeps à Vieux-Waleffe

 

 

 

 

 

IML Sagamarsjen (N) – dag 2