bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FORT ACHT STAPPERS (1064)

Clubhuis FAST - Fort 8, Hoofdfrontweg, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

15e Nello en Patraschetocht

5-10 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool Baasrode, Molenberg 1, 9200 BAASRODE (OOST-VLAANDEREN)

41e Scheldemarstocht

5-9-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Voetbalkantine VV Philippine, Strandgaper 9, 4553 CA PHILIPPINE (ZEELAND-NEDERLAND)

3e Mosselfeestenwandeling Philippine

4-7-10-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS vzw ROTSELAAR (4018)

Parochiezaal, Schoolstraat 54, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Rotselaar-Heikant in beweging

4-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

Buurthuis, Zandstraat, 2431 VEERLE (ANTWERPEN)

Walenmanwandeling

5-6-7-10-13 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Eethuis Trapje Op, Handelsstraat, 2910 ESSEN (ANTWERPEN)

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00

 

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Feesttent Mote-Molenmeersen, Molenmeersenstraat, 8940 WERVIK (WEST-VLAANDEREN)

13e Mote-Molentocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

't Wit Huis Spermalie, Rijselsestraat 13, 8210 LOPPEM (WEST-VLAANDEREN)

19e Spermalietochten

4-6-12-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Club 77, Brouwerijstraat 42, 8700 SCHUIFERSKAPELLE (WEST-VLAANDEREN)

Zomertocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo,  Ol Fosse d'Outh,  6660 HOUFFALIZE ( LUXEMBURG)

Ol Fosse d'Outh Wandelclassics

6-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle du Vieux Château, Rue Alphonse Helsen 69, 6211 MELLET (HAINAUT)

24e Marche des Campagnes

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (LIÈGE)

44e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-42 km *** 07.00-14.00

 

       

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

Ecole Communauté Française, Rue Haute 65, 4690 EBEN-EMAEL (LIÈGE)

Marche d'après-midi

5-7-13-18 km *** 12.00-17.00

        

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (LUXEMBOURG)

Marche de la Rentrée

6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Hall Omnisports de Natoye, Rue de l'Avenir, 5360 NATOYE (NAMUR)

Marche d'été - Natoye-Dinant-Natoye

7-14-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING TOERCOMMISSIE SCHOONEBEEK

Hotel-restaurant De Wolfshoeve, Europaweg 132, 7761 AL SCHOONEBEEK (DR)

61e Boortorenwandeltocht

40 km *** 07.30-09.00 uur

20 km *** 10.00-13.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 13.00-15.00 uur

5 km *** 13.00-15.00 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS DRIESUM/WOUTERSWOUDE

Dorpshuis De Nije Warf, Foarwei 31a, 9113 PA WÂLTERSWÂLD (FR)

Kennedymars Fryslân - Klavertje4 - Kennedy Juniormars

80 km *** 04.30 uur

60 km *** 04.30 en 07.30 uur

40 km *** 04.30, 07.30 en 10.30 uur

20 km *** 04.30, 07.30 en 10.30 uur

8 km *** 10.30 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING MARSLEIDER NEDERLAND

De Schuilplaats, Otterloseweg 18a, 6718 ZM EDE (GE)

Edese 4-daagse - 9e editie - Heidebloemtocht 2e editie

40 km *** 07.30-08.30 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.30-09.30 uur

10 km *** 09.00-11.00 uur

 

    

 

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

Gymzaal De Kempe, De Kempe 45, 7371 BT LOENEN (GE)

6e Stiefeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

DRUNENSE ATLETIEK KLUB

Clubgebouw Dak Drunen, Prins Hendrikstraat 76A, 5151 GB DRUNEN (NB)

20e DAK RunningCenter Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELENDE KRABBEN

TV Mattemburgh, Sportlaan 2, 4631 CR HOOGERHEIDE (NB)

23e Brabantse Wal Wandeldag

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-12.00 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

6 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

diverse startlocaties, ZWOLLE (OV)

Swol Wandel4daagse

20 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-11.00 uur

5 km *** 10.00-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING AMERONGEN INSPIREERT

Restaurant Het Berghuis Amerongen, Veenseweg 28, 3958 ET AMERONGEN (UT)

Grebbelinie Bunker en loopgraven wandeltocht

47 km *** 07.00 uur

34 km *** 08.00 uur

23 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING DE LEIENTOCHT

De Pastorie, Herenstraat 11, 3985 RP WERKHOVEN (UT)

6e De Leientocht

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

Eetcafé de Babbelaar, Dorpsstraat 18, 4356 AJ OOSTKAPELLE (ZE)

Walcherse Molentocht

40 km *** 08.30-09.00 uur

30 km *** 08.30-09.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRENN BROUCH

Voir Flyer, BOEVANGE / ATTERT

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Runners Oost Groningen te Sellingen (Nl)

 

 

 

 

 

IML Sagamarsjen (N) – dag 1

 

 

 

 

 

Euraudax à Clugnat (F)