bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 20

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS vzw (1044)

Zandfluiter, Tulpenlaan 1, 2275 WECHELDERZANDE (ANTWERPEN)

Hartje der Kempen-wandeling - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-17-22-27-35 km *** 06.30-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE KAMPSE WANDELAARS (2019)

Zaal Orbis, Nicolaylaan 77, 3970 LEOPOLDSBURG (LIMBURG)

Chazaltocht

4-6-8-12-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

Panishof, Bommershovenstraat 10, 3840 BOMMERSHOVEN (LIMBURG)

Pannenkoekentocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Gemeentelijke Lagere School, Bazelstraat 33, 9150 KRUIBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Barbierbeektocht

7-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

KWB LAARNE (3331)

Vrije Basisschool, Wegvoeringstraat 1, 9270 LAARNE (OOST-VLAANDEREN)

47e Voettochtenklassieker

5-8-12-20 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

CC De Ververij, Wolvestraat 37, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Hoogzomermuseumtocht

6-10-14-21-28 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Gemeentelijk Feestzaal, Kerkomsesteenweg 53, 3370 BOUTERSEM (VLAAMS-BRABANT)

27e Gordel om Groot-Boutersem

4-8-12-16-20-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Refter Vrij Katholiek Onderwijs VKO, Karenveldstraat 23, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

25e Rondom Opwijk - Jubileumtocht 25 jaar Horizon Opwijk

6-12-18-25-31 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Feesttent Marollenkermis, Dorpsstraat 29, 8340 SIJSELE (WEST-VLAANDEREN)

31e Marollentocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE vzw (5330)

Zaal voor sport en spel, Tieltstraat 46a, 8755 RUISELEDE (WEST-VLAANDEREN)

22e Kermistocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-9-12-15-20-25-30-35 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Dorpshuis, Monseigneur Schottestraat 1, 8650 HOUTHULST (WEST-VLAANDEREN)

Oogsttocht

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS D'IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT 073)

Salle Collège Saint Joseph, Rue de Virelles 75, 6460 CHIMAY (HAINAUT)

21e Marche des Vallées de la Thiérache

5-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG 066)

Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (LIÈGE)

44e Marche des beautés locales

4-6-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG 139)

ASBL De Belva, Bellevaux 18B, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (LIÈGE)

39e Marche Internationale

4-6-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX 030)

Salle Laloy, Rue de la Misbour 370, 6637 FAUVILLERS (LUXEMBOURG)

Marche des Ecureuils

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Salle Haut-Vent, Rue Haut-Vent, 5070 FOSSES-LA-VILLE (NAMUR)

Marche des Echos - Challenge des bières de la Marlagne

4-6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

Bezoekerscentrum Het Noasman, Meenweg 4, 7156 NX BELTRUM (GE)

Boerenland Wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BLAUW-WIT

Clubhuis Blauw-Wit, Thomaslaan 8a, 6712 CM EDE (GE)

Heidetocht

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RI4DAAGSE

Startlocatie : zie www.ri4daagse.nl, (GE)

Ri4daagse

20 km *** 08.30-18.00 uur

 

 

 

 

SUPPORTERSVERENIGING K.O.H.

Kantine SVME, Pisartlaan 3, 6245 SK EIJSDEN (LI)

Na-Zomerwandeling

21 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

9 km *** 08.00-15.00 uur

 

 

 

 

ROOMS KATHOLIEKE FANFARE SINT DONATUS

De Horsel, Daelderweg 27, 6361 HK NUTH (LI)

Zomerwandeling

24 km *** 07.00-12.00 uur

18 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Bospark Bilthoven, Burgemeester Van der Borchlaan 7, 3722 GZ BILTHOVEN (UT)

8e Wandeldag voor KiKa

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-15.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SCHËFFLENGER GLOBETROTTERS asbl

Hall polyvalent, Rue Denis Netgen 12, L-3858 SCHIFFLANGE

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Les Villettes

 

 

 

 

 

Adeps à Nassogne 

 

 

 

 

 

Adeps à Saint-Georges-sur-Meuse 

 

 

 

 

 

Adeps à Chevetogne

  

 

 

 

 

Adeps à Nassogne