bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI de 3master, Pater Damiaanstraat 10, 2460 KASTERLEE (ANTWERPEN)

Kabouterbergwandeling

4-6-10-15-20-25-30-35-40 km *** 06.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Provil, Duinenstraat, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

36e Internationale Teutentocht

4-8-13-16-21-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

De Mozaïek, Daaleindestraat, 3720 KORTESSEM (LIMBURG)

Vakantietocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Ronde van Vlaanderen voor wandelaars

6-12-18-25-35-42 km *** 06.30-15.00

 

     

 

 

 

 

DURMESTAPPERS (3313)

P.O.C., Rivierstraat, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

24e Driestocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

Markthal, Stationsplein, 3090 OVERIJSE (VLAAMS-BRABANT)

Omloop van de Druivenstreek

4-6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Parochiezaal Sint-Paulus, Botermelkstraat 63, 9300 AALST (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Aalst

25 km *** 10.00

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Gemeenteschool 't Rakkertje, Hendrik Ghijselenstraat 19, 1750 LENNIK (VLAAMS-BRABANT)

10e Lennikse Feestentocht

5-7-10-12-16-20-24-32-40 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Gemeenschapcentrum Sluisvliet, Vingerlingstraat 8, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

2e Stormvogeltocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC In 't Riet, Seelbachdreef 4, 8902 ZILLEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Harmoniewandeling

7-9-12-17-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Ecole Saint Joseph, Rue des Prés Burniaux 1, 6250 PRESLES (HAINAUT)

35e Marche de la Rentrée

4-7-13-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG 063)

 Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175D, 4680 OUPEYE (LIÈGE)

43e Marche de la Godasse

4-9-13-21 km *** 06.00-15.00

   

 

 

 

 

MARCHEURS DE L'OURTHE ET LAVAL (LUX 037)

Salle Saint-Ouen, Rue Saint-Ouen 6, 6680 TILLET (LUXEMBOURG)

Marche des Jonquilles

5-10-20 km *** 08.00-14.00

    

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA 054)

Salle Dothorpa, Rue du Petit-Roly, 5670 DOURBES (NAMUR)

Marche des Hautes Roches

6-10-13-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE VILT-VALKENBURG

Café-zaal ’t Vöske, Grote Straat 8, 6325 EC BERG EN TERBLIJT (LI)

30e Heuvelland4daagse

42 km *** 07.00-09.00 uur

28 km *** 07.00-11.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-12.00 uur

7 km *** 09.00-12.00 uur

 

                

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ARDENNERFRËNN BIGONVILLE

Centre Polyvalent, Rue Principale, L-8814 BIGONVILLE

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Hogne :  

 

 

 

 

Adeps à Callenelle :

 

 

 

 

Volkswandertäge Recklinghausen (D) :