bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

Langs het oog van Puurs-tocht

4-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

40e Kastelentochten

5-10-14-22-25-34 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Zaal, Hoogstraat, 3668 NIEL-BIJ-AS (LIMBURG)

Heidetocht

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeentelijk Sportcentrum, Neerstraat 37, 9921 VINDERHOUTE (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 39e Kastelentocht - Herdenking Emile Bakeland

4-7-12-17-20-28 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Parochiezaal Onder de Toren, Markt 4, 3150 HAACHT (VLAAMS-BRABANT)

Jan Primustocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

Sportcomplex De Klokkeputten, Bruggestraat 104, 8480 EERNEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Dwars door het Houtland

5-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Salon Carton, Laisette 33, 7863 GHOY (HAINAUT)

35e Marche du Pays des Guimauves - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

      

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont, Avenue Franklin Roosevelt 39, 4600 VISÉ (LIÈGE)

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

La Bulle, Rue de la Croix-Rouge, 5032 BOSSIÈRE (NAMUR)

Marche du Président

4-7-12-21 km *** 06.30-15.00

 

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING FRIESLAND BEWEEGT

Haven Harlingen, Nieuwe Willemskade 1, 8862 PK HARLINGEN (FR)

Wadden Eilandvijfdaagse

 

 

 

 

R.K. VOETBALVERENIGING STRUCHTER BOYS

Sportcomplex Struchter Boys, Mauritiussingel 9, 6305 AZ SCHIN OP GEUL (LI)

Strucht-tocht

28 km *** 07.00-11.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-13.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

34e OLAT Wandeldagen; dag van Boskant

35 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-11.30 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

      

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRENN ETTELBRÜCK

Hall Omnisports, Rue du Deich, L-9012 ETTELBRUCK

6-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Fallais

 

 

 

 

 

Adeps à Ciney

   

 

 

 

 

Adeps à Nadrin

 

 

 

 

 

Adeps à Silly 

 

 

 

 

Adeps à Tourpes

 

 

 

 

 

 Adeps à Arbrefontaine

 

 

 

 

 

Adeps à Fraire 

 

 

 

 

 

 Adeps à Rance

 

 

 

 

Sint Edmunds Centurion (GB)