bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 5

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Feesttent Vosbergfeesten, Hoge Vosbergstraat, 2840 RUMST (ANTWERPEN)

Vosbergtocht

6-8-12-15-18-24-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

Hoevetocht

4-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal Sportpark, Houtstraat 35, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Maupertuustocht

4-6-8-12-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Zaal, Hoogstraat, 3668 NIEL-BIJ-AS (LIMBURG)

Heidetocht

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

BKO De Speeldoos, Kampstraat 14, 9500 ONKERZELE (OOST-VLAANDEREN)

Zomertocht - Adriaanstocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32-50 km *** 07.00-15.00

 

          

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal Leiezicht, Oude Heirbaan 53, 9800 GRAMMENE (OOST-VLAANDEREN)

21e Vlastocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

OP STAP DOOR HET MEETJESLAND vzw (3505)

Schoolhoeve Eeklo, Tieltsesteenweg 114, 9900 EEKLO (OOST-VLAANDEREN)

2e College plattelandswandeling - In en rond Eeklo

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS vzw (4007)

Pachthof Stroykens, Merenstraat, 3080 DUISBURG (VLAAMS-BRABANT)

25e Kapellekenstocht

4-8-16 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Oud Zandtapijt, Brusselbaan 92, 1790 HEKELGEM (VLAAMS-BRABANT)

Euraudax Affligem

25 km *** 10.00

   

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

Ginstezaal, Molstenstraat 83, 8780 OOSTROZEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

3e Krinkeltocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

OC Ingelram, Roeselarestraat 18, 8600 ESEN (WEST-VLAANDEREN)

3e Bethoosterse Broekentocht

5-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE COQ D'OR ECAUSSINNOIS (HT 012)

Maison du Peuple, Avenue de la Déportation 17, 7190 ÉCAUSSINNES (HAINAUT)

41e Marche des Clochers - Ultra Marathon

5-10-15-20-25-35-45 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont, Avenue Franklin Roosevelt 39, 4600 VISÉ (LIÈGE)

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG 031)

Salle La Rochette, Rue Vesdray, 4834 GOÉ (LIÈGE)

40e Marche d'après-midi

6-12 km *** 13.00-17.00

  

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Salle Les Minouches, Rue des Douaniers, 5543 HEER (NAMUR)

Marche d'été

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING FRIESLAND BEWEEGT

Haven Harlingen, Nieuwe Willemskade 1, 8862 PK HARLINGEN (FR)

Wadden Eilandvijfdaagse

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

34e OLAT Wandeldagen; dag van Mariahout

35 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-11.30 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

    

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

De Kanovijver, Burgemeester van Woelderenlaan, 4384 LZ VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Oogstdagwandeling te Holthone (Nl) 

 

 

 

 

Wanderverein Frei Weg Hühnerfeld te Sulzbach (D)

 

 

 

 

Sint Edmunds Centurion (GB)