bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 29

JULI – JUILLET – JULI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

Gemeenschapshuis Wintam, Jozef Spiessensstraat 4, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

7e Binnenschippertochten

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Koetshuis, Kasteeldreef 55, 2980 HALLE-KEMPEN (ANTWERPEN)

Midzomertocht

6-11-17-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Spectrumcollege Campus Beringen, Bogaarsveldstraat 16, 3580 BERINGEN (LIMBURG)

Hoogzomertocht - 4e Beringen-Diest-Beringen - Trofee Harten Vijf

4-7-12-16-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VRIENDENKRING KORTIJS-GINGELOM (2108)

De Regent, Nielstraat 1, 3890 GINGELOM (LIMBURG)

Zomerwandeling

6-9-11-15-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HVARTS vzw (3521)

Sportcomplex Braderic - Kantine HvARTS vzw (achter skateplein), Smisstraat, 9120 VRASENE (OOST-VLAANDEREN)

7e TeamSpirit Tocht

6-12-16-24-29 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

Zwintocht

6-10-15-21-32 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Nieuwe Sporthal Dominiek Savio Instituut, Koolskampstraat, 8830 GITS (WEST-VLAANDEREN)

18e Gitsbergroute

4-6-12-18-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TATANES AILÉES EPINOIS (HT 031)

Cercle L'Union, Rue Salvador Allende 208, 7134 LEVAL-TRAHEGNIES (HAINAUT)

Marche des Bois

5-10-20-30-40-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA MAGNE SOUMAGNE (LG 181)

Centre Sportif Local de Soumagne, Avenue de la Coopération 14, 4630 SOUMAGNE (LIÈGE)

14e Marche des Vacances

5-8-13-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU JEAN-FÉLIX MORNIMONT (NA 061)

Salle des Fêtes, Rue de l'Enseignement, 5190 SPY (NAMUR)

9e Marche du Jean-Félix

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDERFALKEN WEYWERTZ (VGDS 017)

Skihütte, Im Himmelchen 12, 4750 WEYWERTZ-BÜTGENBACH (LUTTICH)

41. Internationale Sommerwanderung

4-6-13-20-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

HARDDRAVERIJ-VERENIGING SANTPOORT EN OMSTREKEN

Ruine van Brederode, Velserenderlaan 2, 2082 LA SANTPOORT-ZUID (NH)

16e Rondje Zandhaas

50 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.30-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WESTLANDSE ATLETIEKVERENIGING OLYMPUS '70

Sportcentrum Maasdijk, Lange Kruisweg 44e, 2676 BM MAASDIJK (ZH)

Zomerspektakel Maasdijk

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

10 km *** 10.30-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

CERCLE PEDESTRE LAROCHETTE

Centre Culturel, Haaptstrooss, L-7475 SCHOOS

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

42 km *** 07.00-09.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere