bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 23

JULI – JUILLET – JULI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

J.O.S., Kerkstraat 89, 2940 HOEVENEN (ANTWERPEN)

15e Poldertocht

5-8-10-14-18-22-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SLAK vzw (1225)

Zaal Ter Coose, Kouter 1A, 2811 LEEST (ANTWERPEN)

29e Zennetochten

6-8-12-15-20-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Groenstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Vakantietocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Sporthal Munsterbilzen, Appelboomgaardstraat 3, 3740 BILZEN (LIMBURG)

Sint-Amortocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurens campus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE (OOST-VLAANDEREN)

Canisvliettocht

7-10-14-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

't Kloosterhof, Kouter, 1730 MOLLEM (VLAAMS-BRABANT)

Hopduveltochten

5-7-10-14-21-30-35 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

TOEKERS BUNSBEEK vzw (4051)

Parochiecentrum, Kasteelstraat, 3350 NEERLINTER (VLAAMS-BRABANT)

Velpe-Getetocht

5-7-10-14-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

De Kronkel, Gemeenteplein 2, 3040 HULDENBERG (VLAAMS-BRABANT)

9e Zomertochten

6-12-20-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DORPSCOMITE BOGAARDEN (4438) 't

Schoolhuys Bogaarden, Ring 1, 1670 BOGAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

14e Bumkestochten

6-9-12-16-20-25 km *** 06.30-14.00

  

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Vrije Basisschool, Bruggestraat 24, 8840 STADEN (WEST-VLAANDEREN)

21e Bebloemingstocht

6-10-15-18-23-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Feesttent, Lapscheurestraat 1, 8340 LAPSCHEURE (WEST-VLAANDEREN)

6e Poldertocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHE CLUB PÉPINS (LG 057)

Hall Omnisport, Rue Jean Simon, 4860 PEPINSTER (LIÈGE)

Marche des 2 Rivières

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE DES CHARMILLES-XHOFFRAIX (LG 109)

Salle des Charmilles, Rue de la Tournerie, 4960 MALMEDY (LIÈGE)

41e Marche des Charmilles

4-7-12-22-30-42 km *** 06.30-14.00

 

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

HARMONIE ST. KATHARINA

Café Oud Lemiers, Lemiers-Rijksweg 20, 6295 AN LEMIERS (LI)

Catharinatocht

25 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS SCHINVELD

Feestzaal Meetpoint, Beekstraat 7, 6451 CA SCHINVELD (LI)

Schinveldsebossentocht

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

MICKY MAUS CLUB

Centre Culturel Hanner Bra, Hanner Bra 1,L-6231 BECH

6-11 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Awenne

  

 

 

 

 

Adeps à Haversin

 

 

 

 

Haard-Trapper 1986 Wanderfreunde te Olfen (D)

 

 

 

 

 

Wanderfreunde Sachsen b. Ansbach (D)