bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

JULI – JUILLET – JULI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SINT-MICHIELSTAPPERS BRECHT vzw (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT (ANTWERPEN)

Mastentoppentocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-11-14-18-22-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VREDEZONEN (1103)

Parochiezaal, Lindestraat 24, 2450 MEERHOUT (ANTWERPEN)

Huttentocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Voetbalchalet Sporting Tisselt, Brielen 5, 2830 TISSELT (ANTWERPEN)

Vriendschapstocht

6-11-15-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

André Vanoppentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MERGELSTAPPERS (2111)

Zaal de Geel, Grote Straat 74, 3770 VAL-MEER (LIMBURG)

Mergeltocht

4-8-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Gemeentezaal, Wingenestraat 12, 9880 AALTER (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 46e Guldensporentochten

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Parochiezaal, Bergsken, 9310 MOORSEL-AALST (OOST-VLAANDEREN)

Affligem Abdijbieren Classic

4-8-13-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1A, 3440 ZOUTLEEUW (VLAAMS-BRABANT)

Twee Getentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

S.I.B.A., Pastoor Dergentlaan, 3200 AARSCHOT (VLAAMS-BRABANT)

30e Zomertocht - 50 km van het Hageland

4-5-8-12-16-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

CC De Bosuil, Witherendreef, 3090 JEZUS-EIK (VLAAMS-BRABANT)

Bosuiltocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8950 HEUVELLAND (WEST-VLAANDEREN)

25e Pottebrekers-Panoramatocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Stasegemsesteenweg 40, 8530 HARELBEKE (WEST-VLAANDEREN)

18e Gaverstocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WAREGEMSE GORDEL vzw (5535)

Tent, Markt, 8790 WAREGEM (WEST-VLAANDEREN)

Waregemse Gordel

6-12-20 km *** 07.30-16.00

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320 HAMME-MILLE (BRABANT-WALLON)

41e Marche de l'A.M.I.

4-7-12-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Salle Paroissiale, Rue Chaussée 194, 6141 FORCHIES-LA-MARCHE (HAINAUT)

4e Marche des Châteaux

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA RICHELLOISE (LG 029)

Salle Notre Club, Place Cour de Justice, 4600 RICHELLE (LIÈGE)

43e Marche des Vacances

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Hall Omnisport de Huy, Avenue de la Croix Rouge 4, 4500 HUY (LIÈGE)

12e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Salle Saint-Joseph, Rue du Monument 2, 6747 MEIX-LE-TIGE (LUXEMBOURG)

Marche d'été

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE (NAMUR)

41e Marche Internationale des Frontières - Challenge des galoches en folie

4-6-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING KLAVERBLAD UFFELTE

Herberg De Roskam, Dorpsstraat 27, 7975 AN UFFELTE (DR)

13e Klaverbladwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-15.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE POSTHOORN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN (GE)

36e 1- en 2-daagse Kerkdorpentocht

40 km *** 07.00-08.30 uur

30 km *** 07.00-08.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

5 km *** 08.00-12.30 uur

 

 

 

 

KOLPINGVERENIGING NIJMEGEN

Kolpinghuis, Smetiusstraat 1, 6511 ER NIJMEGEN (GE)

Kolpingmars

50 km *** 07.00-08.30 uur

40 km *** 07.30-10.00 uur

25 km *** 07.30-12.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VELDLOPERS

Café Paddock, Dorpsstraat 13, 6271 BK GULPEN (LI)

22e Korenwolftocht

24 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

28e Recreatietocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine volkstuinver. Loolaan, Schenkkade 374, 2595 BC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

59e S.D.S. Zomertocht

50 km *** 07.00-10.00 uur

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

Hague Road Runners, Groenendaal 11, 2244 BK WASSENAAR (ZH)

Zwarte wandelmarathon

42 km *** 07.00-08.00 uur

31 km *** 07.30-09.00 uur

21 km *** 09.00-11.30 uur

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WALFER DECKELSMOUKEN asbl

Centre Prince Henri, Route de Diekirch 3, L-7220 WALFERDANGE

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere