bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 8

JULI – JUILLET – JULI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Feesttent, Itegemseweg 98, 2220 WIEKEVORST (ANTWERPEN)

Hoevewandeling

5-7-14-17-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Feestzaal Fort Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Ronde van de Voorkempen

5-7-10-16-21-34-42-50 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV BLIJF JONG GENEBOS vzw (2044)

Ontmoetingscentrum Sint-Jan, Genebosstraat, 3945 KWAADMECHELEN (LIMBURG)

41e Zomertocht

4-7-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE (LIMBURG)

Kikbeektocht

4-6-12-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Sint-Bernarduscollege, Hoogstraat 30, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Adriaan Brouwertochten

5-8-12-18-24-30-35-50 km *** 06.00-15.00

 

           

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1A, 3440 ZOUTLEEUW (VLAAMS-BRABANT)

Kersentocht - Trofee Harten Vijf

4-6-12-20-50 km *** 06.00-15.00

 

  

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Voetbalkantine K.S.C. Grimbergen, Pastoor Woutersstraat 1, 1850 GRIMBERGEN (VLAAMS-BRABANT)

28e Abdijwandeling

7-12-16-22-34-42 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Parochiezaal, Sint-Bavostraat 4, 8700 KANEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Tielt Zomert

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

VTI Campus Sint-Andries, Pauwstraat, 8200 SINT-ANDRIES (WEST-VLAANDEREN)

15e Breydel en De Coninckwandeltocht

6-12-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LE MARABOUT GILLY (HT 038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (HAINAUT)

17e Marche du jumelage Gilly-Sart-lez-Spa

6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Hall Omnisport de Huy, Avenue de la Croix Rouge 4, 4500 HUY (LIÈGE)

12e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

  

           

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 405, 5570 WINENNE (NAMUR)

41e Marche des Frontières

4-6-10-20 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE POSTHOORN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN (GE)

36e 1- en 2-daagse Kerkdorpentocht

40 km *** 07.00-08.30 uur

30 km *** 07.00-08.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

5 km *** 08.00-12.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE BEESEL

Sportpark de Solberg, Sint Antoniusstraat 17, 5954 NA BEESEL (LI)

Drakentochten

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 07.00-11.00 uur

10 km *** 07.00-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING A SISTER'S HOPE

Kasteel Muiderslot, Herengracht 1, 1398 AA MUIDEN (NH)

Pink Moon Run & Walk

8 km *** 20.00 uur

3 km *** 20.30 uur

1 km *** 20.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

28e Recreatietocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

W.S.C. VOSMEER

Dorpshuis de Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48, 4698 AM OUD-VOSSEMEER (ZE)

29e Zevendorpentocht

50 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine volkstuinver. Loolaan, Schenkkade 374, 2595 BC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

59e S.D.S. Zomertocht

50 km *** 07.00-10.00 uur

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DE L'ENFANCE HANDICAPÉE DU CENTRE NOSSBIERG ASBL

Escher Centre Nossbierg, Route de Rumelange, L-4309 ESCH-SUR-ALZETTE

6-12 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Nacht van de Maan te Zoersel

 

 

 

 

 

Rhein-Ahr-Marsch (D)