bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

JULI – JUILLET – JULI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN-RUMST (ANTWERPEN)

Piet Van Aken-tocht

5-13-17-22-30-50 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Hoeve De 4 Notelaars, Wijtschotbaan 4, 2900 SCHOTEN (ANTWERPEN)

11e Wijtschotduvelstocht

6-12-15-20-25-35 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 HAM (LIMBURG)

37e Kristoffeltocht

5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Basisschool Bijzonder Onderwijs Klimop, Karrestraat 88, 9160 LOKEREN (OOST-VLAANDEREN)

4e Marobeltocht

7-11-17-23-30-50 km *** 06.00-15.00

 

         

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

De Kring, Kleitkalseide 180, 9990 MALDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Drongengoedtocht

4-6-10-14-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

OC De Lier, Nieuwstraat 21, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (OOST-VLAANDEREN)

29e Zomertocht

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

Voetbalkantine VK Holsbeek, Verhaegenstraat, 3220 HOLSBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Vakantietocht

4-6-12-20-26 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

36e Wolventocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Wonderwijzer (GBS), Hospitaalstraat 14, 8930 LAUWE (WEST-VLAANDEREN)

30e Voettocht te Lauwe

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Sporthal Haneveld, Nieuwe Steenweg 74, 8420 DE HAAN (WEST-VLAANDEREN)

Walk De Haan

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LES MEUNIERS (BBW 035)

M.J.C. Le Moulin, Rue du Relais 23, 1370 ZÉTRUD-LUMAY (BRABANT-WALLON)

34e Marche des Meuniers

4-7-12-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Les Coquelicots, Rue des Boeufs 138, 4100 SERAING (LIÈGE)

Marche de la Camaraderie

5-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

LES BALADINS DE WARDIN (LUX 007)

Maison des Jeunes, Rue du Centre, 6600 WARDIN (LUXEMBOURG)

Marche des Vacances

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA 051)

Salle La Silène, Rue Nou Pré 1, 5630 SILENRIEUX (NAMUR)

Marche de l'Eau d'Heure

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

            

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS 008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN (LUTTICH)

47. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-6-12-22-30 km *** 06.30-14.30

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

SMARTLAPPENKOOR HARTGELACH

C.R. ’t Romienendal, Aladnaweg 3, 7122 RN AALTEN (GE)

Klaver4tocht

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-15.00 uur

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (GE)

Barchemse 4daagse

50 km *** 06.00-06.45 uur

40 km *** 06.00-06.45 uur

30 km *** 07.00-07.45 uur

20 km *** 08.00-09.30 uur

 

 

 

 

EHBO-VERENIGING EWIJK-WINSSEN

De ouwe Deeg, Hoogstraat 9, 6644 BS EWIJK (GE)

Dorpentocht Ewijk

40 km *** 06.30-10.00 uur

25 km *** 06.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

HARMONIE ST. AGATHA

Gymzaal, Kanariestraat 1, 6287 BB EYS (LI)

Sint Agathatocht

28 km *** 07.00-12.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING TE VOOT

Basisschool Moorveld, Hagendoornweg 2, 6237 NP MOORVELD (LI)

11e Te Voot-tocht

30 km *** 07.00-11.00 uur

24 km *** 07.00-12.00 uur

18 km *** 07.00-13.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

6 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING GROOT GESTEL

Majorca Bar, Poeldonk 17, 5275 HP DEN DUNGEN (NB)

Zomerwandeltocht Groot Gestel

42 km *** 07.00-10.00 uur

28 km *** 07.00-10.00 uur

21 km *** 07.00-10.00 uur

14 km *** 07.00-13.00 uur

7 km *** 07.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING DRIMMELENSE EENDAAGSE

6 startlocaties in DRIMMELEN (NB)

Drimmelense Eendaagse

40 km *** 07.00 uur

30 km *** 08.30-09.30 uur

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

55e Maas- en Viltmars

50 km *** 06.00-09.00 uur

40 km *** 06.00-09.00 uur

30 km *** 06.00-09.00 uur

25 km *** 06.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

JOEK

Wilhelminaplein, Wilhelminaplein 1, 5711 EK SOMEREN (NB)

22e Rondje Someren

40 km *** 08.00-18.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Stammerlandweg 10, 1109 BR AMSTERDAM (NH)

Zomerse Dag

50 km *** 04.00-07.00 uur

40 km *** 06.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

6 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

KAMPEERBELANGENVERENIGING 'T GOOI

Kantine camping De Fransche Kamp, Franse Kampweg 5a, 1406 NV BUSSUM (NH)

Gooiwandeltocht

40 km *** 09.00-10.00 uur

30 km *** 09.30-11.00 uur

25 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Stationsrestauratie NS-station Enkhuizen, Stationsplein 2, 1601 EN ENKHUIZEN (NH)

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.30-09.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

32e Zomertocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

20e Goudse Wandel 2Daagse

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

LOOPVERENIGING PLANTARIS

De Tweesprong, Sportpad 2, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN (ZH)

Rondje Ka

35 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 08.30-10.00 uur

 

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

KIISCHTENTRËPPLER TRËNTÉNG

Gemengenhaus, Rue de l'Eglise 27, L- 5460 TRINTANGE

5-10km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Falaën

   

 

 

 

 

Chémery-sur-Bar (F)