bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 1

JULI – JUILLET – JULI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA vzw (1058)

Terrein FC Gedofiba, Gerheze 1, 2250 OLEN (ANTWERPEN)

7e doffense zomertocht

3-6-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (LIMBURG)

37e Kristoffeltocht

5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal Oud Gemeentehuis, Xavier de Cocklaan 5, 9831 DEURLE (OOST-VLAANDEREN)

19e Dreventocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Kantientje, Nachtegaallaan 10, 9340 LEDE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Lede

25-50 km *** 09.00-14.00

 

    

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

Lokaal TTC Smashing Smude, Kasteelstraat 6, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

3e Op weg in Diksmuide langs IJzer en IJzertoren

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

RUSTHUISSTAPPERS (5539)

Woon- en zorgcentrum Maria Rustoord, Weststraat 53, 8770 INGELMUNSTER (WEST-VLAANDEREN)

Zomerfeest wandeltocht

7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TROUVÈRES CLUB DE MARCHE (HT 062)

Buvette F.C. Ellezelles, Rue de Renaix 45, 7890 ELLEZELLES (HAINAUT)

Promenade au Pays de Quintine - 27e 50 km au Pays de Quintine

4-7-14-25-42-50 km *** 07.00-15.00

 

      

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Les Coquelicots, Rue des Boeufs 138, 4100 SERAING (LIÈGE)

Marche de la Camaraderie

5-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT (LIÈGE)

Marche des Légendes

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Salle Communale de Balâtre, Place de Balâtre, 5190 BALÂTRE (NAMUR)

Marche au fil de l'eau

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS 008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN (LUTTICH)

47. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-6-12-22-30 km *** 06.30-14.30

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

DWINGELOËR WANDELVERENIGING DOOR OEFENING STERK

Camping Torentjeshoek, Leeuweriksveldweg 1, 7991 SE DWINGELOO (DR)

45e Bostocht

40 km *** 07.30-09.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 09.30-14.00 uur

5 km *** 09.30-14.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING SWADDEKUIER

Parklaan, Parklaan 3, 9285 TN BUITENPOST (FR)

Swaddekuier

40 km *** 07.00-08.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (GE)

Barchemse 4daagse

50 km *** 06.00-06.45 uur

40 km *** 06.00-06.45 uur

30 km *** 07.00-07.45 uur

20 km *** 08.00-09.30 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING OUDENBOSCH '83

Sportpark Albano, Albanoweg 5, 4731 VG OUDENBOSCH (NB)

Veenputtentocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WSV HEINEKEN

H.O.C., Docterskampstraat 7, 5222 AM 'S-HERTOGENBOSCH (NB)

Heineken Wandel- en Fietsdag

50 km *** 06.00-08.00 uur

40 km *** 06.30-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

JOEK

Wilhelminaplein, Wilhelminaplein 1, 5711 EK SOMEREN (NB)

54e Kennedymars Someren - 45e Mini Kennedymars Someren

80 km *** 22.00-18.00 uur

8 km *** 13.00 uur

 

    

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Stammerlandweg 10, 1109 BR AMSTERDAM (NH)

Zomerse Nacht

25 km *** 21.00-22.00 uur

20 km *** 21.00-22.30 uur

15 km *** 21.00-22.30 uur

10 km *** 21.00-23.30 uur

6 km *** 21.00-23.30 uur

 

 

 

 

KAMPEERBELANGENVERENIGING 'T GOOI

Kantine camping De Fransche Kamp, Franse Kampweg 5a, 1406 NV BUSSUM (NH)

Gooiwandeltocht

40 km *** 09.00-10.00 uur

30 km *** 09.30-11.00 uur

25 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Stationsrestauratie NS-station Enkhuizen, Stationsplein 2, 1601 EN ENKHUIZEN (NH)

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.30-09.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

Minicamping De Brink, Weteringsteeg 45, 3911 VM RHENEN (UT)

Grebbe-Vallei wandeltocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

De Kanovijver, Burgemeester van Woelderenlaan, 4384 LZ VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

32e Zomertocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

20e Goudse Wandel 2Daagse

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

Voir Flyer, DUDELANGE

6-12 km *** 09.00-15.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

IML Castlebar (Ire)

 

 

 

 

 

Diamanttocht te Onswedde (Nl)

 

 

 

 

 

Randonnée de Volckerinckhove (F)